X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Licytuj i pomagaj. Praca Pierwszej Damy może być twoja

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2015 19:00
Agata Kornhauser-Duda, która objęła patronatem honorowym naszą akcję charytatywną Choinki Jedynki, przekazała specjalnie wykonany medalion.
Licytuj i pomagaj. Praca Pierwszej Damy może być twoja

Od poniedziałku zebraliśmy już 41 586 złotych i na tym nie koniec. W piątek (11.12) znów będzie można wygrać niezwykłe prace plastyczne przygotowane w ramach akcji Choinki Jedynki. Tym razem ich autorami będą Agata Kornhauser-Duda, Anna Czerwińska, Ilona Felicjańska,  Robert Firmhofer z żoną Kingą i synem MateuszemTomasz Michniewicz oraz Adam Nawałka i sztab szkoleniowy reprezentacji Polski w piłce nożnej.  

Choinki Jedynki 2015 - wszystkie wyniki na bieżąco >>

/

W poniedziałek (7.12) zostało wylicytowanych 5 prac. Były to kompozycje Ireny Santor i Zbigniew Korpolewskiego, Anny Dymnej, Marka DutkiewiczaMałgorzaty Glinki-Mogentale i Krzysztofa Kiljańskiego

We wtorek (08.12) pod Jedynkowy młotek poszły dzieła wykonane przez: Elżbietę Dzikowską, Teresę Lipowską-Zaliwską, Anetę Todorczuk-Perchućprof. Jana Lubińskiego oraz braci Szczepaników z zespołu Pectus

W środę (9.12) do zdobycia były dzieła Blue Café, Mai BohosiewiczAgnieszki Kunikowskiej, Tomasza SekielskiegoDanuty Stenki. 

Natomiast w czwartek (10.12) pod młotek poszły niezwykłe prace plastyczne przygotowane przez Grażynę Wolszczak i Cezarego Harasimowicza, prof. Andrzeja Markowskiego, Marię Niklińską, Olafa Lubaszenkę, Adama Ferencego i Andrzeja Komorowskiego

Zobacz także
Olaf Lubaszenko.jpg
Rekordowy Olaf Lubaszenko

Namalowane prace są licytowana na aukcjach, które odbywają się na antenie radiowej Jedynki w dniach od 7 do 11 grudnia. Natomiast wielki finał akcji Choinki Jedynki odbędzie się w sobotę (12.12) - zlicutyjemy wtedy prace naszych Najmłodszych Przyjaciół.

>>> Regulamin licytacji w konkursie Choinki Jedynki

Akcja charytatywna Pierwszego Programu Polskiego Radia Choinki Jedynki odbywa się już po raz 14. Jej celem jest zbiórka pieniędzy na potrzeby Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" i Fundacji "Wygrajmy Razem" z Dąbrowy Górniczej.

***

Na licytację prac Przyjaciół Radiowej Jedynki w piątek (11.12) w godz. 9.10-12.00 w audycji "Cztery pory roku" zapraszają Bogdan Sawicki i Małgorzata Raducha.

tj/asz

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Pierwsza Dama wsparła akcję charytatywną radiowej Jedynki

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2015 15:33
Małżonka prezydenta przekazała na aukcję medalion wykonany techniką decoupage’u. - Poświęciłam weekend, żeby go stworzyć - zdradziła Agata Kornhauser-Duda.
rozwiń zwiń