Walentynki. Święto czy dzień bez znaczenia?

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2016 14:31
Dzień Zakochanych to święto miłości czy komercji? W audycji "Głos za głos" pytamy, co Polacy sądzą o walentynkach.
Audio
  • Walentynki. Święto czy dzień bez znaczenia? (Głos za głos/Jedynka)
Jak Polacy obchodzą walentynki?
Jak Polacy obchodzą walentynki?Foto: Pezibear/Pixabay

Czy warto świętować Dzień Zakochanych i czy może być on okazją do odświeżenia relacji w związku? - Na pewno. Wszystko zależy od tego, jak potraktujemy to święto: czy je odbębnimy, czy postaramy się dać z siebie nieco więcej - twierdzi psychoterapeuta Jacek Gientka.

Ekspert mówi na naszej antenie, jaka grupa Polaków najchętniej obchodzi walentynki, zdradza, o co najczęściej kłócą się pary, i podpowiada, jak i dlaczego warto wracać w związku do etapu zakochania.

W trakcie audycji tradycyjnie wypowiadają się także nasi słuchacze, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami i udzielajanaprawdę cennych rad.

W cyklu "Głos za głos" rozmawiamy bez polityki i bez obrażania. Zapraszamy do udziału w dyskusji od poniedziałku do czwartku po godz. 10.00. Telefon do studia: 22 645 22 66. Nowy temat dyskusji można zgłosić także pod numerem 22 645 26 26. Do dyspozycji słuchaczy są także pozostałe kanały komunikacji: nr SMS 71 151 oraz profil radiowej Jedynki na Facebooku.

***

Tytuł audycji: Cztery pory roku

Prowadzą: Roman Czejarek, Małgorzata Raducha

Gość: Jacek Gientka (psycholog, psychoterapeuta)

Data emisji: 11.02.2016

Godzina emisji: 10.10

iwo/mk

Czytaj także

Brak dobrych manier. Znak naszych czasów?

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2015 12:56
- Normy zachowań, które 30-40 lat temu uchodziły za naganne nikogo dziś nie rażą, a czasami uważane są za coś pozytywnego - zauważa jeden ze słuchaczy Jedynki.
rozwiń zwiń