Lato z Radiem 2017. Ruszamy już 24 czerwca

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2017 13:24
Będzie to już 46. edycja trasy koncertowej "Lata z Radiem", tym razem pod hasłem "Jedynka. Twój #Radioprzyjaciel". Koncerty z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej odbędą się w 20 miejscowościach w całej Polsce.
Audio
  • Radiowa Jedynka zaprasza na trasę Lata z Radiem 2007 (Cztery pory roku/Jedynka)
Audio
  • Radiowa Jedynka zaprasza na trasę Lata z Radiem 2007 (Cztery pory roku/Jedynka)

Trasa rozpocznie się 24 czerwca koncertem w Płońsku, a zakończy 27 sierpnia w Augustowie. Radiowa Jedynka szykuje wiele atrakcji zarówno na antenie, jak i podczas największej w Polsce, letniej trasy koncertowej. We wszystkie soboty i niedziele wakacji, aż do końca sierpnia, "Lato z Radiem" odwiedzi m.in.: Płońsk, Włocławek, Cieszyn, Świeradów Zdrój, Wyszków, Siemiatycze, Wągrowiec, Solec Kujawski, Puck, Krynicę Morską, Katowice, Gogolin, Miastko, Stegnę, Stalową Wolę, Rabkę Zdrój, Piotrków Trybunalski, Łomżę i Augustów. We wszystkich miastach trasy będzie można spotkać popularnych dziennikarzy radiowej Jedynki.

Na koncertach nie zabraknie muzycznych gwiazd, w tym grupy Kombi. Grzegorz Skawiński zapowiada, że zagra z kolegami przekrojowy program. – Zespół jest w dobrej formie. Kochamy koncerty "Lata z Radiem", braliśmy udział w tej imprezie wielokrotnie i zawsze wspominamy ją z wielkim sentymentem ponieważ reakcja publiczności to fantastyczna sprawa – mówi muzyk.

Na tegorocznej trasie pojawi się również zespół T.Love. - W tym roku mamy swoje 35-lecie, dlatego skupiamy się na zaprezentowaniu takiego "the best of" – zapowiada Muniek Staszczyk. - Jeszcze nie wiem, co zagramy w Świeradowie, bo rotuję piosenkami z listy, ale raczej będą to hity, bo na plenerach właśnie to się gra – dodaje wokalista.

Najbliższe koncerty Lata z Radiem:

24. 06 w Płońsku (zagrają: Maryla Rodowicz, Kasia Popowska, Szymon Wydra & Carpe Diem, Szafa Gra oraz Maciej Pol z programem dla najmłodszych)

25.06 we Włocławku (IRA, Hey, Dawid Kwiatkowski, Szafa Gra i Maciej Pol)

A gdzie i kiedy "Lato z Radiem" pojawi się później, jacy artyści wystąpią, i co będzie tegoroczną maskotką? O tym w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Cztery pory roku

Prowadzi:  Roman Czejarek

Goście: Jacek Marcinkowski (współorganizator koncertów), Grzegorz Skawiński (muzyk), Muniek Staszczyk (muzyk)

Data emisji: 8.06.2017

Godzina emisji: 11.21

zi/pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Sławomir Łosowski zapowiada jubileuszowy album Kombi

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2017 16:00
- To rocznicowy album. Nagraliśmy go na koncercie z okazji 40-lecia zespołu w zeszłym roku w Gdańsku. Płyta między 12 a 15 czerwca trafi do sprzedaży - opowiada lider i założyciel zespołu Kombi Sławomir Łosowski.
rozwiń zwiń