X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jak uruchomić własny biznes turystyczny?

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2017 11:00
Właśnie wchodzi w życie projekt "Przedsiębiorcza Polska Wschodnia - Turystyka", który oferuje dużą pomoc tym osobom, które na terenie pięciu województw (lubelskie, podkarpackie, podlaskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie) chcą założyć lub rozwinąć działalność turystyczną lub okołoturystyczną.
Audio
  • Jak uruchomić własny biznes turystyczny? (Cztery pory roku/Jedynka)
  • Na co można wydać pieniądze z programu "Przedsiębiorcza Polska Wschodnia - Turystyka"? (Cztery pory roku/Jedynka)
Lublin
LublinFoto: g_art08/shutterstock.com/cc

Czy na turystyce można w Polsce zarobić? - Oczywiście, że tak - powiedział w audycji "Cztery pory roku" zastępca dyrektora Działu Pożyczek w Lubelskiej Fundacji Rozwoju Michał Błonka.

- Wystarczy spojrzeć, jak miasto Lublin i region województwa lubelskiego się zmienił w ciągu ostatnich 10 lat. W tym momencie jest to region bardzo atrakcyjny, modny wśród turystów. Region, będąc atrakcyjnym dla turystów, stał się również atrakcyjny dla przedsiębiorców działających w tej branży - wskazał gość radiowej Jedynki.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji, z której można się dowiedzieć więcej o projekcie "Przedsiębiorcza Polska Wschodnia - Turystyka". Dla kogo jest przeznaczony, kto może otrzymać pomoc?

***

Tytuł audycji: Cztery pory roku

Prowadzi: Sława Bieńczycka

Goście: Michał Błonka (zastępca dyrektora Działu Pożyczek, Lubelska Fundacja Rozwoju), Michał Pękalski (kierownik Funduszu Pożyczkowego, Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A.), Kamila Jędrowiak (Grupa Doradcza ECDF)

Daty emisji: 17.11.2017, 24.11.2017

Godzina emisji: 10.43

kk/mg

Zobacz więcej na temat: Sława Bieńczycka turystyka
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak