Jak uruchomić własny biznes turystyczny?

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2017 11:00
Właśnie wchodzi w życie projekt "Przedsiębiorcza Polska Wschodnia - Turystyka", który oferuje dużą pomoc tym osobom, które na terenie pięciu województw (lubelskie, podkarpackie, podlaskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie) chcą założyć lub rozwinąć działalność turystyczną lub okołoturystyczną.
Audio
  • Jak uruchomić własny biznes turystyczny? (Cztery pory roku/Jedynka)
  • Na co można wydać pieniądze z programu "Przedsiębiorcza Polska Wschodnia - Turystyka"? (Cztery pory roku/Jedynka)
Lublin
LublinFoto: g_art08/shutterstock.com/cc

Czy na turystyce można w Polsce zarobić? - Oczywiście, że tak - powiedział w audycji "Cztery pory roku" zastępca dyrektora Działu Pożyczek w Lubelskiej Fundacji Rozwoju Michał Błonka.

- Wystarczy spojrzeć, jak miasto Lublin i region województwa lubelskiego się zmienił w ciągu ostatnich 10 lat. W tym momencie jest to region bardzo atrakcyjny, modny wśród turystów. Region, będąc atrakcyjnym dla turystów, stał się również atrakcyjny dla przedsiębiorców działających w tej branży - wskazał gość radiowej Jedynki.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji, z której można się dowiedzieć więcej o projekcie "Przedsiębiorcza Polska Wschodnia - Turystyka". Dla kogo jest przeznaczony, kto może otrzymać pomoc?

***

Tytuł audycji: Cztery pory roku

Prowadzi: Sława Bieńczycka

Goście: Michał Błonka (zastępca dyrektora Działu Pożyczek, Lubelska Fundacja Rozwoju), Michał Pękalski (kierownik Funduszu Pożyczkowego, Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A.), Kamila Jędrowiak (Grupa Doradcza ECDF)

Daty emisji: 17.11.2017, 24.11.2017

Godzina emisji: 10.43

kk/mg

Zobacz więcej na temat: Sława Bieńczycka turystyka
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także