X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Niektórzy tęsknią za młodością. Ja chcę, żeby było tak, jak jest"

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2017 14:43
- Mój głos zawsze wyróżniał się swoim brzmieniem, ale nie sądziłam, że śpiewanie stanie się moim zawodem - mówi Lidia Stanisławska w cyklu Jolanty Fajkowskiej "Jestem jaka jestem".
Audio
Lidia Stanisławska
Lidia StanisławskaFoto: W. Kusiński/Polskie Radio

Lidia Stanisławska mówi, że do dziś zastanawia się, czy warto być artystą. - Zawód ten z jednej strony daje możliwość poznawania ciekawych ludzi, cały wachlarz doznań, który być może innym jest niedostępny, zachwyt ludzi, kolorowe życie. Daje dużo ciekawych i barwnych elementów, ale jednocześnie żadnego poczucia bezpieczeństwa - zaznacza gość Jedynki.

Artystka podkreśla, że czuje się spełnioną i szczęśliwą osobą. - Niektórzy tęsknią za młodością, wspominają szczęśliwe czasy, a ja bym chciała, żeby było tak, jak jest - mówi.

Jaka była Lidia Stanisławska jako dziecko? Który utwór muzyczny jest jej najbliższy? Kogo z przeszłości chciałaby spotkać? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

"Już taki/taka jestem" to cykl radiowej Jedynki emitowany w ramach "Czterech pór roku" we wtorki i czwartki. Dziennikarka rozmawia w nim z aktorami, muzykami, gwiazdami show-biznesu.

***

Rozmawia: Jolanta Fajkowska

Gość: Lidia Stanisławska (piosenkarka, pisarka, felietonistka)

Data emisji: 7.12.2017

Godzina emisji: 9.46

Materiał wyemitowano w audycji: "Cztery pory roku".

kh/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Katarzyna Cerekwicka: śpiew to moje powietrze

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2017 14:25
- Cokolwiek by się nie działo gdzieś po drodze, to zawsze i tak wracałam do muzyki - mówi artystka w cyklu Jolanty Fajkowskiej "Już taka jestem". 
rozwiń zwiń