X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zmień swoją okolicę - budżet partycypacyjny

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2018 14:39
W okolicy nie ma ścieżki rowerowej, ławeczek, placu zabaw czy letniego kina? Jest szansa, że będzie. Bo to tak naprawdę zależy od nas, od mieszkańców.
Audio
  • Zmień swoją okolicę - budżet partycypacyjny (Cztery pory roku/Jedynka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Andrey Burkov/shutterstock.com

Budżet partycypacyjny - jak wyjaśnili goście audycji "Cztery pory roku" Jacek Grzeszak i Rafał Rudnicki z portalu partycypacjaobywatelska.pl - to narzędzie do włączania mieszkańców we współdecydowanie o przeznaczeniu części środków z lokalnego budżetu.

Jak wygląda to współdecydowanie? Kto może być inicjatorem projektu do budżetu partycypacyjnego? Jaki pomysł można zgłosić?

- Za nami już pięć edycji suwalskiego budżetu partycypacyjnego. Mieszkańcy przeważnie stawiają na rzeczy praktyczne, czyli chodniki, drogi, parkingi, place zabaw czy miejsca rekreacji - powiedział w radiowej Jedynce Kamil Sznel z Urzędu Miasta w Suwałkach.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuły audycji: Cztery pory roku

Prowadzi: Sława Bieńczycka

Gość: Jacek Grzeszak i Rafał Rudnicki (Pracownia Badań i Innowacji Społecznych "Stocznia", portal partycypacjaobywatelska.pl), Kamil Sznel (Urząd Miasta w Suwałkach)

Data emisji: 19.01.2018

Godziny emisji: 10.21

kk/kh

Zobacz więcej na temat: Sława Bieńczycka
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kto płaci za szkody wyrządzone przez dzieci?

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2018 11:07
Zostawiamy dzieci same w domu i czasami zdarza się, że po powrocie zastajemy zalane mieszkanie albo wybitą szybę. Pół biedy, kiedy szkoda wydarzyła się w naszym domu. A co, jeśli dziecko nabroi w szkole albo w mieszkaniu sąsiadów? O tym, kto płaci za szkody wyrządzone przez dzieci mówiła w "Czterech porach roku" mec. dr Katarzyna Ludwig.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jakie są zasady tworzenia herbu?

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2018 12:08
- Najlepsze są herby proste i czytelne. Takie, żeby każdy mógł je bez problemu odczytać. Nie zawsze artyści są w stanie podołać temu zadaniu - powiedział w radiowej Jedynce ks. dr Paweł Dudziński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jeden procent. Sprawdzajmy organizacje, które wspieramy

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2018 12:07
Każdego roku coraz więcej podatników decyduje się na przekazanie pieniędzy organizacjom pożytku publicznego. Ale czy da się sprawdzić, czy pieniądze, które wpłacamy, są wykorzystywane we właściwy sposób? O tym w "Czterech porach roku" mówiła Monika Chrzczonowicz, ekspert i doradca portalu organizacji pozarządowych ngo.pl.
rozwiń zwiń