X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rok temu odszedł dziennikarz radiowej Jedynki Bogdan Sawicki

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2019 11:05
Bogdan Sawicki współpracował z radiową Jedynką od 2009 roku. Z Polskim Radiem był związany od wczesnych lat 90. Zmarł 16 października 2019 roku w wieku 51 lat.  Zmagał się z chorobą nowotworową.
Audio
  • Dziennikarze radiowej Jedynki wspominają Bogdana Sawickiego (Cztery pory roku/Jedynka)
Bogdan Sawicki
Bogdan SawickiFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

W "Czterech porach roku " dziennikarze radiowej Jedynki wspominali zmarłego kolegę. Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania. 

W środę (16 października) o godz. 18.00 w Bazylice Katedralnej przy ul. Floriańskiej w Warszawie odbędzie się msza rocznicowa w intencji Bogdana Sawickiego.

***

Z radiową Jedynką współpracował od 2009 roku, prowadził "Cztery pory roku" i "Lato z Radiem". Od 2011 do 2015 roku współprowadził koncerty plenerowe "Lata z Radiem".

Z Polskim Radiem był związany od wczesnych lat 90., początkowo z rozgłośnią w Białymstoku, później z Programem I Polskiego Radia, gdzie prowadził magazyn "Zawsze 5 po.." . W 1999 roku rozpoczął pracę w pierwszym składzie zespołu "Inforadio" - tam prowadził poranny program "News and Talk". Równolegle był lektorem w telewizyjnej Dwójce. W latach 2000-2002 współpracował z Polskim Radiem Bis jako autor i prowadzący poranny program informacyjno-edukacyjny "Wstawaj, szkoda dnia".

Bogdan Sawicki był gospodarzem Telewizyjnego Kuriera Warszawskiego, wydawcą programów informacyjnych, reporterem i autorem programu w TVP3 "Odkryj Nowy Świat" poświęconego organizacjom pozarządowym. Od 2001 roku prowadził codzienny program informacyjny w Programie Pierwszym Telewizji Polskiej "Agrobiznes".

***

W ubiegłym roku dziennikarze Programu 1 i bliscy współpracownicy z Polskiego Radia przygotowali specjalny film, w którym wspominali Bogdana Sawickiego.Zobacz więcej na temat: Bogdan Sawicki odeszli 2018
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ostatnie pożegnanie Bogdana Sawickiego, dziennikarza radiowej Jedynki

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2018 06:25
Rodzina, współpracownicy oraz słuchacze w sobotę pożegnają w Warszawie Bogdana Sawickiego - dziennikarza radiowej Jedynki, lektora, prezentera Polskiego Radia i Telewizji Polskiej. Zmarł 16 października w wielu 51 lat. Zmagał się z chorobą nowotworową. Dziennikarz zostanie pochowany w Białymstoku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pożegnanie Bogdana Sawickiego. "Dla każdego miał zawsze dobre słowo"

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2018 12:29
W Bazylice św. Floriana na warszawskiej Pradze rodzina, współpracownicy oraz słuchacze pożegnali Bogdana Sawickiego - dziennikarza radiowej Jedynki, lektora, prezentera Polskiego Radia i Telewizji Polskiej. Zmarł 16 października w wielu 51 lat. Zmagał się z chorobą nowotworową.
rozwiń zwiń