Druga licytacja prac dorosłych Przyjaciół radiowej Jedynki za nami

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2019 09:00
Rysunki zostały zlicytowane za 6 tys zł. Najwyższą cenę - 2,8 tys. zł - osiągnęła praca wokalistki Roksany Węgiel. Następna licytacja już jutro!
Audio
  • Prezentacja licytowanych prac (Cztery pory roku/Jedynka)
  • Roman Paszke o swojej pracy (Cztery pory roku/Jedynka)
  • Maciej Szymanowicz o swojej pracy (Cztery pory roku/Jedynka)
  • Roksana Węgiel o swojej pracy (Cztery pory roku/Jedynka)
  • Wanda Kwietniewska o swojej pracy (Cztery pory roku/Jedynka)
  • Marysia Dydycz o swojej pracy (Cztery pory roku/Jedynka)
Praca Macieja Szymanowicza
Praca Macieja SzymanowiczaFoto: Łukasz Kowalski

Licytowaliśmy prace: Marii Dydycz (ambasadorka Rejsu Niepodległości, najmłodsza Polka, która opłynęła dwukrotnie Przylądek Horn), Wandy Kwietniewskiej (piosenkarka, wokalistka zespołu Wanda i Banda), Romana Paszke (żeglarz, kapitan jachtowy, budowniczy jachtów), Karola Strasburgera (aktor teatralny, filmowy i telewizyjny), Macieja Szymanowicza (grafik, autor okładek i ilustracji do książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych) i Roksany Węgiel (zwyciężczyni pierwszej edycji programu rozrywkowego TVP2 "The Voice Kids" (2018) oraz 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci).

Wyniki licytacji można zobaczyć >>>TUTAJ

Choinki1200.jpg
Pierwsza Dama: "Choinki Jedynki"jedną z moich ulubionych akcji charytatywnych

"Każda złotówka warta milion"

W ramach tegorocznej, XVIII już odsłony "Choinek Jedynki" wsparcie otrzymają podopieczni Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" oraz Fundacji "Wspólnota nadziei". Fundusze zbierane będą poprzez licytację prac namalowanych przez dzieci w konkursie plastycznym Programu 1 Polskiego Radia (galeria świątecznych rysunków dostępna jest tutaj>>>) oraz licytację świątecznych prac i przedmiotów przekazanych przez Przyjaciół Jedynki (licytacje>>>).

. 

SERWIS SPECJALNY CHOINKI JEDYNKI>>>

- Każda złotówka jest dla mnie, dla moich podopiecznych warta milion (...) Ja tak wymyśliłam - są takie fundacje, które nie mają aktorki, twarzy i ciężej im zaproponować taką akcję - że zawsze po połowie się dzielę z jakąś fundacją, którą znam, która też pomaga ludziom. W tym roku jest to Fundacja "Wspólnota nadziei", która pomaga dorosłym autystom. Ja wiem, jaka jest ich sytuacja. Chciałabym, aby Państwo wiedzieli, że jeśli dodacie jeszcze złotówkę więcej, to pomożecie takim ludziom, którzy sami sobie w życiu nie poradzą. To jest bardzo ważne - powiedziała Anna Dymna.


Posłuchaj
03:57 [ PR1]PR1 (mp3) 3 grudzień 2019 09_45_12.mp3 Alina Perzanowska o Fundacji Wspólnota Nadziei (Cztery pory roku/Jedynka)

 

Licytacje będą się odbywać do 7 grudnia. Od poniedziałku do piątku w audycji "Cztery Pory Roku" (godz. 9.00-12.00) licytowane będą prace dorosłych Przyjaciół Jedynki. W sobotę 7 grudnia w godz. 8.00-19.30 - w Wielkim Finale - przeprowadzona zostanie licytacja 20 prac dzieci, które wygrały w konkursie i 12 prac podopiecznych obu Fundacji, na rzecz których zbieramy fundusze: "Mimo Wszystko" oraz "Wspólnota nadziei".

W poniedziałek (9 grudnia) w audycjach: "Sygnały dnia" (godz. 6.00-9.00), "Cztery Pory Roku" (godz. 9.00-12.00), "Muzyczna Jedynka" (godz. 13.00-15.00) i "Ekspres Jedynki" (godz. 15.00-17.30) odbędzie się licytacja przedmiotów podarowanych przez Przyjaciół radiowej Jedynki. 

. .
Zobacz więcej na temat: Marzena Kawa Daniel Wydrych
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Choinki Jedynki". Ponad 11,5 tys. zł pierwszego dnia licytacji

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2019 12:00
Bombka przekazana przez Małżonkę Prezydenta RP Agatę Kornhauser-Dudę została zlicytowana za ponad 5 tys. zł.
rozwiń zwiń