X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Choinki Jedynki". Cztery tysiące za pracę Artura Siódmiaka!

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2019 11:55
Za nami trzecia licytacja prac dorosłych Przyjaciół radiowej Jedynki. W środę przed południem zlicytowaliśmy prace: aktorki Beaty Fido i artysty Jana Marii Tomaszewskiego, aktorki Agnieszki Fitkau-Perepeczko, wokalistki Anny Jurksztynowicz, Neli małej reporterki, szczypiornisty Artura Siódmiaka i dziennikarki Marii Szabłowskiej. Udało się zebrać ponad 9,6 tys. zł.
Audio
  • Agnieszka Fitkau-Perepeczko o swojej pracy (Cztery pory roku/Jedynka)
  • Anna Jurksztynowicz o swojej pracy (Cztery pory roku/Jedynka)
  • Maria Szabłowska o swojej pracy (Cztery pory roku/Jedynka)
  • Nela mała reporterka o swojej pracy (Cztery pory roku/Jedynka)
  • Beata Fido i Jan Maria Tomaszewski o swojej pracy (Cztery pory roku/Jedynka)
  • Artur Siódmiak o swojej pracy (Cztery pory roku/Jedynka)
Prace Artura Siódmiaka i Neli małej reporterki
Prace Artura Siódmiaka i Neli małej reporterkiFoto: Łukasz Kowalski

Wyniki licytacji można zobaczyć >>>TUTAJ

Choinki1200.jpg
Pierwsza Dama: "Choinki Jedynki"jedną z moich ulubionych akcji charytatywnych

"Każda złotówka warta milion"

W ramach tegorocznej, XVIII już odsłony "Choinek Jedynki" wsparcie otrzymają podopieczni Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" oraz Fundacji "Wspólnota nadziei". Fundusze zbierane będą poprzez licytację prac namalowanych przez dzieci w konkursie plastycznym Programu 1 Polskiego Radia (galeria świątecznych rysunków dostępna jest tutaj>>>) oraz licytację świątecznych prac i przedmiotów przekazanych przez Przyjaciół Jedynki (licytacje>>>).

. 

SERWIS SPECJALNY CHOINKI JEDYNKI>>>

- Każda złotówka jest dla mnie, dla moich podopiecznych warta milion (...) Ja tak wymyśliłam - są takie fundacje, które nie mają aktorki, twarzy i ciężej im zaproponować taką akcję - że zawsze po połowie się dzielę z jakąś fundacją, którą znam, która też pomaga ludziom. W tym roku jest to Fundacja "Wspólnota nadziei", która pomaga dorosłym autystom. Ja wiem, jaka jest ich sytuacja. Chciałabym, aby Państwo wiedzieli, że jeśli dodacie jeszcze złotówkę więcej, to pomożecie takim ludziom, którzy sami sobie w życiu nie poradzą. To jest bardzo ważne - powiedziała Anna Dymna.


Posłuchaj
03:57 [ PR1]PR1 (mp3) 3 grudzień 2019 09_45_12.mp3 Alina Perzanowska o Fundacji Wspólnota Nadziei (Cztery pory roku/Jedynka)

 

Licytacje będą się odbywać do 7 grudnia. Od poniedziałku do piątku w audycji "Cztery Pory Roku" (godz. 9.00-12.00) licytowane będą prace dorosłych Przyjaciół Jedynki. W sobotę 7 grudnia w godz. 8.00-19.30 - w Wielkim Finale - przeprowadzona zostanie licytacja 20 prac dzieci, które wygrały w konkursie i 12 prac podopiecznych obu Fundacji, na rzecz których zbieramy fundusze: "Mimo Wszystko" oraz "Wspólnota nadziei".

W poniedziałek (9 grudnia) w audycjach: "Sygnały dnia" (godz. 6.00-9.00), "Cztery Pory Roku" (godz. 9.00-12.00), "Muzyczna Jedynka" (godz. 13.00-15.00) i "Ekspres Jedynki" (godz. 15.00-17.30) odbędzie się licytacja przedmiotów podarowanych przez Przyjaciół radiowej Jedynki. 

. .
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Choinki Jedynki". Ponad 11,5 tys. zł pierwszego dnia licytacji

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2019 12:00
Bombka przekazana przez Małżonkę Prezydenta RP Agatę Kornhauser-Dudę została zlicytowana za ponad 5 tys. zł.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Druga licytacja prac dorosłych Przyjaciół radiowej Jedynki za nami

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2019 09:00
Rysunki zostały zlicytowane za 6 tys zł. Najwyższą cenę - 2,8 tys. zł - osiągnęła praca wokalistki Roksany Węgiel. Następna licytacja już jutro!
rozwiń zwiń