Rzuciła prawo, by zostać szefem kuchni. "Posłuchałam intuicji"

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2020 12:08
- To była radykalna zmiana, ale to nie była rewolucja tylko proces. To bardzo ważne, żeby nie nastawiać się na to, że z dnia na dzień zbudujemy imperium - mówi w "Czterech porach roku" w Programie 1 Polskiego Radia Celina Statkiewicz - prawniczka, która porzuciła swój wyuczony zawód i została szefem kuchni. 
Audio
  • Nigdy nie jest za późno na zmianę życia! (Cztery pory roku/Jedynka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/Kzenon

- To był impuls. Posłuchałam intuicji, która przedzierała się z mojego wnętrza i mówiła mi, że duszę się w moim obecnym życiu, że nie spełniam się jako prawniczka oraz, że fajnie byłoby gotować, bo zawsze o tym marzyłam - mówi gość radiowej Jedynki.

Jak Celina Statkiewicz trafiła do amerykańskiego programu kulinarnego? Z jakiego kraju przywiozła najwięcej inspiracji kulinarnych? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Cztery pory roku 

Prowadzą: Marzena KawaDaniel Wydrych 

Gość: Celina Statkiewicz (finalistka programów kulinarnych, prowadząca panel kulinarny w TVP)

Data emisji: 06.01.2020

Godzina emisji: 11.30

kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Postanowienia noworoczne. Czy to już tradycja?

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2019 13:42
Zakończenie roku jest czasem na podsumowania. Zastanawiamy się co nam się udało dokonać w mijającym roku i tym samym zaczynamy tworzyć plan na kolejny. Dlaczego coś sobie postanawiamy? Co najczęściej ląduje na liście życzeń? Gościem audycji "Cztery pory roku" była Monika Gabriela Sójka, psycholog. 
rozwiń zwiń