Postaw na rozwój! Radiowa Czwórka zaprasza na ciekawe webinary

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2020 12:45
- To internetowe wykłady, konferencje, w których wziąć udział może każdy. To gatunek idealny na czas pandemii - siadamy sobie przed komputerem (tabletem, smartfonem), klikamy przycisk "play" i już możemy słuchać wykładowcy - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia dziennikarz radiowej Czwórki Jakub Jamrozek.  
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Yuganov Konstantin/Shutterstock.com

Posłuchaj
05:27 [ PR1]PR1 (mp3) 20 październik 2020 10_21_45.mp3 Postaw na rozwój! Radiowa Czwórka zaprasza na ciekawe webinary (Cztery pory roku/Jedynka)

 

Od początku października w radiowej Czwórce można przysłuchiwać się webinarom z cyklu "Postaw na rozwój!" prowadzonym przez specjalistów rozwoju osobistego. Pierwszy webinar pt. "Jestem szczęściarzem - każde doświadczenie niesie jakieś dobro" poprowadził podróżnik, społecznik, zdobywca biegunów Jan Mela:

Postaw na rozwój! #Jan Mela. Profil: Czwórka

W kolejnych webinarach popularni trenerzy mentalni, mówcy motywacyjni i specjaliści wystąpień publicznych opowiedzą o kompetencjach miękkich, często pomijanych w szkole, a które warto rozwijać. Będzie można się dowiedzieć m.in., jak występować, dlaczego warto pozwalać sobie na błędy, jak znosić niepowodzenia i jak zachowywać się asertywnie. 

Dziś (20.10, godz. 18.00-18.45) Czwórka zaprasza na spotkanie z Jakubem B. Bączkiem, trenerem mentalnym i motywacyjnym pt. "Jakość życia Polaków spada. Co zrobić, by ją podnieść?" a równo za tydzień (27.10, godz. 18.00-18.45 ) będzie można posłuchać Anity Michalskiej, trenerki i coacha, w wykładzie zatytułowanym "Zarządzanie energią, koncentracją i zadaniami".

Webinary - jak podkreślił gość audycji "Cztery pory roku" Jakub Jamrozek - to jest okazja, która nie zdarza się często. Warto z niej skorzystać. - Udział w spotkaniach z tymi osobami normalnie potrafi kosztować nawet kilka tysięcy złotych. Czwórka udostępnia wykłady za darmo - zwrócił uwagę.

Wszystkie webinary można znaleźć na profilu Czwórki w serwisie YouTube  lub na profilu Czwórki na FacebookuPo każdym wykładzie prowadzący seminarium jest gościem audycji Jakuba Jamrozka "Strefa prywatna".

***

Tytuł audycji: Cztery pory roku 

Prowadzi: Roman Czejarek

Gość: Jakub Jamrozek (dziennikarz radiowej Czwórki)

Data emisji: 20.10.2020 

Godzina emisji: 9.00-12.00

kk

Czytaj także

Wideokonferencje, spotkania w dobie pandemii

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2020 13:47
Zamrożenie wielu dziedzin życia spowodowało, że w zawrotnym tempie wielu Polaków przechodzi naukę informatyzacji. Duża liczba instytucji pracuje zdalnie, pracownicy kontaktują się ze sobą wyłącznie za pośrednictwem telefonu lub internetu, a szkoły zmusiły rodziców i niektóre dzieci do przyspieszonego kursu obsługi komputera, bo od marca nauka odbywa się na odległość.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nastolatek w mediach społecznościowych. Czy i jak go chronić w sieci?

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2020 14:00
Z badań Fundacji Dbam o Mój Zasięg wynika, że co 5 nastolatek nałogowo korzysta z mediów społecznościowych, gdzie notorycznie poddawany jest ocenie, a często tzw. hejtowi. Jakie ma to konsekwencje dla zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży? Jak młody człowiek ma znaleźć równowagę i spokój jednocześnie goniąc za "lajkami" i publiczną akceptacją? 
rozwiń zwiń