X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

27 listopada - Sobota w Czterech Porach Roku

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2010 01:00
Gdzie są dzieci z tamtych lat...
Audio

Jagoda Karwowska z serialu "Czterdziestolatek", Cegiełka z filmu "Stawiam na Tolka Banana" czy Monika Rosca - Nel z filmu "W Pustyni i w puszczy".

Będziemy mówić o dzieciach, które w dzieciństwie grały w różnych serialach telewizyjnych, filmach lub prowadziły programy telewizyjne. Jak potoczyło się ich życie?

Naszym gościem będzie Mirella Olczyk-Kurkowska – serialowa Jagoda Karwowska. Zapytamy ją między innymi o to jak trafiła do serialu.

Odwiedzi nas także Maria Niklińska – aktorka, która już w dzieciństwie prowadziła program telewizyjny 5-10-15, i aktor Henryk Gołębiewski, który miał w swoim życiu dwudziestoletnią przerwę w pracy aktorskiej.

Poplotkujemy z Anna Luboń – dziennikarką z czasopisma Elle o polskich i zagranicznych gwiazdach, które zaczynały swoją karierę jako dzieci.

A psychologa dziecięcego - Izabelę Śliwińską zapytamy dlaczego jednym dzieciom sława nie uderza do głowy, a na innych ma zgubny wpływ.

Będzie także konkurs, w którym do zdobycia 500 zł. To już ostatnia szansa!

Zapraszają

Karolina Rożej i Sława Bieńczycka

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak