Zima z Radiową Jedynką

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2011 12:29
Do soboty 26 lutego, Program 1 Polskiego Radia zaprasza Słuchaczy na zimowe wydanie "Czterech Pór Roku".

Liczne zabawne i zaskakujące konkursy, w tym na przykład wybory "Bałwana roku". To tylko niektóre atarakcje "Zimy z Radiową Jedynką".

Specjalnymi dodatkowymi nagrodami będą tysiące sympatycznych bałwanków-przytulanek wyprodukowanych dla słuchaczy "Zimy z Radiową Jedynką". W puli nagród jest też m.in. żółty Fiat 500 w wersji ze 100-konnym silnikiem.

>>> Weź udział w konkursie i wygraj Fiata 500.

W czasie sześciu zimowych sobót "Zima z Radiową Jedynką" odwiedzi najpopularniejsze o tej porze roku polskie kurorty. Finał akcji, połączony ze specjalnym wielogodzinnym koncertem, odbędzie się w Górskiej Stolicy Radiowej Jedynki, czyli na głównym deptaku w Krynicy w sobotę 26 lutego 2011 r.

Obok typowo "zimowych" tematów specjalny nacisk położony zostanie na szeroko rozumiane bezpieczeństwo oraz pierwszą pomoc. We współpracy z Ministerstwem Zdrowia i Krajową Radą Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Program 1 propaguje zasady bezpiecznego wypoczynku oraz podróżowania po Polsce.

Audycję prowadzą: Marta Kielczyk, Sława Bieńczycka, Karolina Rożej, Roman Czejarek, Zygmunt Chajzer oraz Bogdan Sawicki.

Zapraszamy do słuchania "Zimy z Radiową Jedynką" w godz. 9.00-12.00.