Ubierasz się w sieciówkach? Uważaj, żebyś nie wyglądał jak klon!

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2012 09:30
- Czasem z przykrością stwierdzam, że najmłodsze osoby wyglądają jak klony. Tak jakby cała klasa maturalna ubrała się w jednej sieci – przyznaje Hanna Gajos, krytyk mody.
Audio
Ubierasz się w sieciówkach? Uważaj, żebyś nie wyglądał jak klon
Foto: Glow Images/East News

Zdaniem krytyk mody każdy z nas jest niepowtarzalny i w związku z tym wymaga niepowtarzalnej oprawy. Jeżeli dwie przyjaciółki ubrane są w takie same rzeczy, a mają inny typ urody to z pewnością jedna z nich wygląda gorzej w danej stylizacji.

Czy warto się ubierać u polskich projektantów? Kto jest w czołówce? Kto się przebija? W jaki sposób się to dzieje? Skąd wiemy, że czyjeś projekty mają wartość?

Na te i inne pytania odpowiadali goście "Czterech pór roku": Hanna Gajos – redaktor naczelna "Rynku Mody" oraz realizatorka portalu integrującego branżę mody fashionweare.com i Katarzyna Wyrozębska – projektantka.

>>>Posłuchaj rozmowy z Hanną Gajos, która mówi o ubierniu się w sieciówkach

Rozmawiała Karolina Rożej.

(mb)

Zobacz więcej na temat: Karolina Rożej mod
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Moda inspirowana Wietnamem

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2012 11:20
- W swojej nowej kolekcji nawiąże do kotleta i sajgonki, czyli do Azji i Europy – mówiła w Czwórce Lana Nguyen, wietnamska projektantka, która niedawno przedstawiła pierwszą serię ubrań własnego pomysłu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wiemy, dlaczego w niektórych sklepach wyglądacie lepiej

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2012 12:30
Teoria spiskowa mówi, że niektóre sklepy celowo zawyżają rozmiarówki, aby klient poczuł się lepiej myśląc: w tym sklepie jestem szczuplejszy/sza...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co każdy prawdziwy mężczyzna powinien mieć w szafie

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2012 12:30
Jak mężczyźni powinni dobierać strój i różne jego elementy do sylwetki, wieku czy okazji - radzi stylista Krzysztof Łoszewski, autor książki "Dress Code - tajemnice męskiej elegancji"
rozwiń zwiń