Kasia Cerekwicka zdradza sekrety życia

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2012 10:30
- Powinniśmy całe swoje życie budować na zasadzie wyższych szczytów do zdobycia – stwierdziła artystka.
Audio
Katarzyna Cerekwicka
Katarzyna Cerekwicka Foto: W.Kusiński/PR

Od kilku tygodni trwa akcja "Sekrety życia”. Jej celem jest namówienie pań, żeby zwróciły na siebie uwagę. Każdy tydzień ma inne hasło i ambasadorkę. W tym tygodniu hasło brzmi "Świętuj nawet najmniejszy sukces”, a ambasadorem jest Kasia Cerekwicka. Według gościa "Czterech pór roku” świętować sukces znaczy celebrować życie. –  Nie chodzi o wygrane, o karierę – tłumaczy. – Nie chodzi o to, żebyś sprzedaż płyty była ogromna, czy o to, aby mieć jeszcze wyższe stanowisko w pracy. Chodzi o drobne rzeczy. Ja staram się celebrować każdy dzień. Dla mnie każdy dzień mojego życia jest moim sukcesem.

Artystka podkreśla, że potrafi cieszyć się nawet z tego, że udało jej się upiec ciasto śliwkowe. – Chodzi o to, żeby potrafić cieszyć się każdym dniem – dodaje.

Posłuchaj wywiadu z Kasią Cerekwicką.

Rozmawiał Roman Czejarek.

Czytaj także

Novika i Mika Urbaniak składają płytowy hołd Kukulskiemu

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2011 15:40
Jak zabrzmią utwory skomponowane dla Anny Jantar, Haliny Frąckowiak, Ireny Jarockiej i Krzysztofa Krawczyka w interpertacjach młodych gwiazd r'n'b przekonać można będzie się już 21 marca.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Muzycy o Rihannie: ona nie jest prawdziwą artystką

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2012 11:57
- Piosenkarka jest tylko twarzą projektu, za którym stoi sztab specjalistów – mówią muzycy z brytyjskiej grupy The Vaccines.
rozwiń zwiń