X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jeden uśmiech potrafi zmienić świat wokół

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2012 12:10
- To niby taka prosta czynność, a z jakim trudem przychodzi nam wstać rano i uśmiechnąć się, najpierw do siebie, a potem do ludzi, których spotykamy. A przecież jednym uśmiechem możemy zmienić cały nasz dzień – mówiła w Jedynce Ania Wyszkoni, ambasadorka akcji "Sekrety życia"
Audio
Anna Wyszkoni
Anna WyszkoniFoto: Wojciech Kusiński/PR

Hasło na ten tydzień to "Każdy dzień witaj uśmiechem”. - Nasz uśmiech powoduje, że wokół siebie mamy szansę zobaczyć innych uśmiechniętych ludzi. To jest  taka spirala, która sama się nakręca i może zmienić bardzo dużo w naszym życiu - podkreślał drugi z gości "Czterech pór roku", Robert Jasiński - trener osobisty.

Każdy jednak może mieć gorszy dzień. Wtedy nie warto silić się na uśmiech, tylko poczekać cierpliwie na lepsze samopoczucie. - Czasami zdarza się, że budzimy się rano i wiele rzeczy nas przytłacza. Wmawianie sobie wtedy, że wszystko jest dobrze, może tylko pogorszyć sytuację, bo mamy konfrontację między tym co czujemy w środku a tym co próbujemy wmówić sobie na siłę - wyjaśnił Robert Jasiński.

Należy również pamiętać, że nawet z najgorszej sytuacji zawsze jest jakieś wyjście. - Nie wolno usiąść i narzekać. Trzeba pracować, a nie czekać na cud. To w naszych rękach leży nasze życie i od nas zależy czy pokonamy nasze problemy - zachęcała Ania Wyszkoni.

Popularna piosenkarka to jedna z ambasadorek akcji "Sekrety życia". Na antenie radiowej Jedynki co środa omawiane było jedno z haseł akcji. "Każdy dzień witaj uśmiechem” było ostatnim z nich.

Tu znajdziesz poprzednie odcinki cyklu >>>

Posłuchaj całej rozmowy Romana Czejarka i jego gości.

--------------------------------------------

Ideą kampanii "Sekrety życia” jest profilaktyka i zwiększenie świadomości Polek na temat własnego zdrowia i życia. Akcja organizowana jest na rzecz Federacji Stowarzyszeń "Amazonki”, propaguje wizerunek kobiety mądrej i świadomej siebie, która w równym stopniu dba o swoje zdrowie, jak i o najbliższych. Skierowana jest do wszystkich kobiet w całej Polsce, bez względu na wiek i miejsce zamieszkania. Opiera się na dwunastu "Sekretach życia”. Każdy sekret ma swoja ambasadorkę – osobę znaną, szanowaną, która dla wielu pań jest autorytetem.

W akcję włączyło się dwanaście, powszechnie znanych z mediów kobiet – dziennikarek, aktorek i piosenkarek: Agata Młynarska, Olga Borys, Marzena Rogalska, Anna Popek, Olga Bończyk, Alicja Majewska, Katarzyna Cerekwicka, Anna Wyszkoni, Monika Kuszyńska, Maria Szabłowska, Dorota Gawryluk i Krystyna Wechmann.

Partnerem akcji jest radiowa Jedynka.

pg 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kobieta powinna sobie mężczyznę wychować

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2012 12:35
Jesteś piękna - uwierz w to… Tak brzmi kolejne hasło kampanii "Sekrety życia”. Jego sens tłumaczyły w "Czterech porach roku" Anna Popek – ambasadorka akcji i Teresa Wysocka-Bobryk – psycholog.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Poczucie wartości nie jest czymś stałym

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2012 14:46
- Czasami w życiu może zdarzyć się coś, co zachwieje naszą pewnością siebie. I nie jest łatwo wrócić do stanu równowagi – utrzymywała aktorka Olga Borys.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dorota Gawryluk zdradza, kto kontroluje jej życie

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2012 14:01
"Przejmij kontrolę nad własnym życiem" - tak brzmi kolejne hasło kampanii "Sekrety życia". Jego ambasadorką jest dziennikarka Dorota Gawryluk. Dlaczego wybrała takie hasło?
rozwiń zwiń