X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

8 stycznia - Wtorek w Czterech Porach Roku

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2013 10:00
Zapraszamy...
Karolina Rożej, prowadząca audycję Cztery Pory Roku
Karolina Rożej, prowadząca audycję Cztery Pory RokuFoto: Anita Karwacka

Ekologicznie…

Bo będziemy mówić o akcji Lasów Państwowych  „Żubry on line”, czyli możliwości podglądania w Internecie żubrów w Puszczy Białowieskiej dzięki zainstalowanym tam kamerom. O tym m.in. Anna Malinowska, rzecznik Lasów Państwowych i Dariusz Skirko nadleśniczy z Nadleśnictwa Browsk.

Poradnikowo…

Czyli wszystko o tabletach i smartfonach, a więc czym kierować się wybierając takie urządzenie, o czym pamiętać kupując je (np. o abonamencie za Internet). O tym, Andrzej Pająk z czasopisma „Chip”.

Bajkowo…

Otóż 8 stycznia przypada rocznica urodzin Kornela Makuszyńskiego, autora m.in. „Przygód Koziołka Matołka”. Ta postać z kolei w grudniu świętowała 80.lecie powstania i dlatego porozmawiamy o Kornelu Makuszyńskim i o stworzonej przez niego postaci. Naszym gościem będzie Witold Tchórzewski, kolekcjoner przedmiotów związanych z bohaterem książki Makuszyńskiego, kuratorem wystawy ”80 lat z Koziołkiem Matołkiem”, którą można teraz oglądać w Muzeum Techniki.

Zaprasza

Karolina Rożej

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak