Ewa Kasprzyk o sobie bez tajemnic

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2013 15:10
Aktorka Ewa Kasprzyk nie boi się żadnych wyzwań. Współpracowała z samym Pedro Almodovarem, a teraz wydała książkę "MIŁOŚĆ". Bo miłość może ością w gardle stanąć, ale też zostawić człowieka obgryzionego do ości.
Audio
Ewa Kasprzyk
Ewa KasprzykFoto: Wojciech Kusiński/PR

Nie jest to książka będąca receptą, czy zbiorem recept znanej postaci pod hasłem: pani Ewo, jak żyć? To dynamiczny zapis scen z życia aktorki, dokonany przez Macieja Kędziaka, który jest współautorem książki. On przez niemal rok towarzyszył Ewie Kasprzyk, która powracała w ważne dla niej miejsca - urodzenia, dorastania, studiów, czy pracy w teatrze w Trójmieście. Książka jest bogato ilustrowana zdjęciami Sary Niedźwieckiej. Niektóre z nich oceniono nawet jako bardzo odważne.
Ewa Kasprzyk opowiada o swoich kontaktach z Pedro Almodovarem. - Przy pierwszym spotkaniu jest szalenie otwarty i bez konwenansów, czy nadęcia - mówi aktorka. Zapamiętała też, że Penelope Cruz wysiadając z taksówki rozdarła suknię.

Gość "Czterech pór roku" wspomina znajomość z Agnieszką Osiecką. - Miała szaloną fantazję - mówi o poetce. Aktorka zapewnia, że ma wiele takich przyjaźni, które opisane są w książce.
Rozmawiała Małgorzata Raducha.
(ag)

Zobacz więcej na temat: ewa kasprzyk KSIĄŻKA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ewa Kasprzyk: "moherem" czy gwiazdą porno trzeba być na sto procent

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2012 13:55
Aktorka teatralna, telewizyjna oraz filmowa, obdarzona niezwykłą charyzmą i bardzo zapracowana. W ciągu tygodnia potrafi zagrać pięć różnych ról.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kallas, czyli spotkanie dwóch legend

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2012 15:51
Życiorysy Violetty Villas i Kaliny Jędrusik to temat na niejedną książkę, film czy sztukę. Dzięki Marcinowi Szczygielskiemu obie artystki spotkały się na deskach teatru...
rozwiń zwiń