X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rozjechali pola naprawiając wał przeciwpowodziowy

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2010 09:13
Na prywatny teren wjechał ciężki sprzęt do naprawy wałów przeciwpowodziowych. Firma tłumaczy się stanem wyższej konieczności.
Audio

Właściciele działek rolnych u podnóża wału wiślanego w Zalesiu Gorzyckim są oburzeni, że bez żadnych uzgodnień na ich teren wtargnął ciężki sprzęt do naprawy wałów. Rozpoczęto tam prace przy zasypywaniu 15-metrowej wyrwy w wale, jaka powstała podczas powodzi.

Dyrekcja przedsiębiorstwa naprawiającego wał uważa, że działa w stanie wyższej konieczności. Mieszkańcy są innego zdania.

Zobacz więcej na temat: firma powódź Wisła
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Premier o powodzi: "środków na pomoc nie zabraknie"

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2010 23:58
Premier ocenił stan mobilizacji policji, samorządów i straży pożarnej jako pełny i wystarczający. Donald Tusk po spotkaniu z wojewodami w Krakowie zauważył, że obecna sytuacja nie jest tak dramatyczna jak w czasie powodzi w 1997 r.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Powodzi w naszym klimacie nie da się uniknąć"

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2010 06:39
"Rzeczpospolita" publikuje rozmowę z byłym ekspertem Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej Januszem Żelazińskim na temat przygotowania Polski do powodzi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Woda opada, trzeba uważać na wały

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2010 09:28
Prognoza pogody na dziś jest optymistyczna, na terenach dotkniętych powodzią dużych opadów nie należy się spodziewać - powiedział Jerzy Miller, szef MSWiA.
rozwiń zwiń

Czytaj także

IMiGW: nie ma zagrożenia powodziowego w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2010 12:58
Na razie nie ma zagrożenia powodzią - poinformowało w poniedziałek Rządowe Centrum Bezpieczeństwa, powołując się na dane IMiGW.
rozwiń zwiń