"Lato z Radiem" w Uniejowie i Włocławku

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2015 16:39
W sobotę 27 czerwca rusza największa w Polsce wakacyjna trasa koncertowa promująca kultową audycję Radiowej Jedynki "Lato z Radiem".
Audio
  • "Lato z Radiem" rusza w trasę koncertową - początek w Uniejowie i Włocławku
Lato z Radiem w Uniejowie i Włocławku

Wakacyjne imprezy, podczas których wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, odbędą się w 20 miastach na terenie całego kraju. W najbliższy weekend "Lato z Radiem" zawita do Uniejowa i Włocławka.

"Lato z Radiem" >>> Zobacz trasę koncertową

W sobotę 27 czerwca w Uniejowie na scenie ustawionej na boisku przy termach zagrają Szafa Gra, Pectus, Formacja Nieżywych Schabuff oraz gwiazda wieczoru - zespół Enej. Dzień później, w niedzielę 28 czerwca, "Lato z Radiem" przeniesie się do Włocławka, w którym przy Hali Mistrzów wystąpią Manchester, Afromental oraz Ewa Farna. Uczestnicy koncertu będą mogli również podziwiać specjalne widowisko iluzjonisty Macieja Pola, który z pewnością zachwyci nie tylko wielbicieli magii. Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci. W obu miastach specjalny program dla najmłodszych przygotowało Centrum Uśmiechu.

Imprezy poprowadzi Bogdan Sawicki, a gospodarzami studia plenerowego Radiowej Jedynki, usytuowanego tuż obok sceny, będą Karolina Rożej, Sława Bieńczycka i Roman Czejarek.
W tym roku obok przedpołudniowej audycji "Lato z Radiem", nadawanej od poniedziałku do soboty w godz. 9.00-12.00 i w niedziele w godz. 10.00-12.00, Radiowa Jedynka zaproponuje także dwa dodatkowe pasma - "Lato z Radiem Extra" i "Lato z Radiem Pod Gwiazdami". Pierwsze z nich to interaktywny program z dużą dawką muzyki, nadawany w godz. 16.00-23.00 w soboty i niedziele, prowadzony przez Marię Szabłowską, Zbigniewa Krajewskiego, Małgorzatę Kościelniak i Marcina Kusego.

Natomiast "Lato z Radiem pod gwiazdami" pojawiać się będzie na antenie w nocy z soboty na niedzielę, w godz. 23.00-3.00. W audycji Marcin Kusy opowie o zbliżających się występach gwiazd na trasie "Lata z Radiem" oraz muzyczne podsumuje koncerty dnia. Nocna audycja będzie także okazją do ponownego wysłuchania wszystkich "Piosenek dnia Jedynki" z mijającego tygodnia.

Radiowa Jedynka zaprasza również na specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z "Latem z Radiem" 2015 od A do Z - internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd "Lata z Radiem". Obszerne relacje z tych wydarzeń - w postaci galerii zdjęć i filmów - również zostaną zamieszczone w serwisie.
________________________________________
Materiały dotyczące tegorocznej trasy koncertowej (zdjęcia oraz komunikaty prasowe) są dostępne do pobrania pod linkiem: https://ftps.polskieradio.pl/dav/lato_z_radiem (login: redaktor, hasło: Lato2015!). Polskie Radio S.A. zezwala na bezpłatne wykorzystywanie zdjęć pod warunkiem spełnienia następujących zasad: 1. Zdjęcia zostaną wykorzystane wyłącznie w celach promocyjnych Polskiego Radia S.A. poprzez ich publikację w prasie codziennej, branżowej oraz innych specjalistycznych wydawnictwach oraz mediach elektronicznych. 2. Zdjęcia nie będą zniekształcone lub zmodyfikowane. 3. Zdjęcia nie zostaną wykorzystane do własnych celów marketingowych lub komercyjnych.

mat. prom. PR/ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Lato z Radiem: z żółwiem można się zaprzyjaźnić

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2015 13:10
"Lato z Radiem" już w trasie z sympatycznym żółwikiem, tegoroczną maskotką audycji. A my przy okazji obaliliśmy kilka mitów dotyczących tych gadów.
rozwiń zwiń