X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Lato z Radiem zrobiło skok do Skoków

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2015 21:00
W drugi koncertowy weekend "Lato z Radiem" zawitało do Wielkopolski. W niedzielę graliśmy w Skokach. Na scednie Papa D, Afromental i Maryla Rodowicz.
Audio
 • Zapraszamy na koncerty "Lata z Radiem" w Tarnowie Podgórnym i Skokach
 • Sława Bieńczycka i Roman Czejarek rozmawiają z wójtem gminy Skoki (Lato z Radiem/Jedynka)
 • Maria Szabłowska i Marcin Kusy opowiadają o koncercie Carlosa Santany w Dolinie Charlotty (Lato z Radiem/Jedynka)
 • Sława Bieńczycka i Roman Czejarek rozmawiają z przyrodnikiem, kronikarzem Skoków, organizatorką maratonów i przewodniczącym Rady Miejskiej (Lato z Radiem/Jedynka)
 • Sława Bieńczycka i Roman Czejarek rozmawiają z prowadzącymi dziecięcy chór Skoczki i chór Harfa (Lato z Radiem/Jedynka
 • Sawa Bieńczycka i Roman Czejarek rozmawiają z animatorami sportu w Skokach (Lato z radiem extra/Jedynka)
 • Bogdan Sawicki rozmawia z Pawłem Stasiakiem z grupy Papa D. (Lato z Radiem extra/Jedynka)
 • Sława Bieńczycka i Roman Czejarek rozmawiają z nauczycielami ze Skoków o historii miasta (Lato z radiem extra/Jedynka)
 • Sława Bieńczycka i Roman Czejarek rozmawiają z czarodziejem Maciejem Polem (Lato z Radiem extra/Jedynka)
 • Bogdan Sawicki rozmawia z organizatorką koncertu (Lato z Radiem extra/Jedynka)
 • Sława Bieńczycka i Roman Czejarek rozmawiają z młodzieżą, która przyszła na koncert (Lato z Radiem extra/Jedynka)
Zespół Skoczki ze Skoków odwiedził audycję Lato z Radiem
Zespół Skoczki ze Skoków odwiedził audycję "Lato z Radiem"Foto: Redakcja Lata z Radiem

W niedzielę 5 lipca, ekipa "Lata z Radiem” pojawiła się na Stadionie Sportowym w Skokach, gdzie wystąpili Papa D, energetyczny Afromental oraz ponownie jako gwiazda wieczoru - Maryla Rodowicz. Pokaz prawdziwej magii zaprezentował najpopularniejszy polski iluzjonista Maciej Pol. Był to debiut Skoków na trasie największej letniej trasy koncertowej w Polsce. 

Ponadto specjalny program dla najmłodszych przygotowało Centrum Uśmiechu. Koncert poprowadził Bogdan Sawicki, a gospodarzami studia plenerowego Radiowej Jedynki byli Sława Bieńczycka i Roman Czejarek.

Podobnie jak w ubiegłym roku, obok przedpołudniowej audycji "Lato z Radiem" nadawanej od poniedziałku do soboty w godz. 9.00-12.00 i w niedziele w godz. 10.00-12.00, radiowa Jedynka proponuje także dwa dodatkowe pasma – "Lato z Radiem Extra" i "Lato z Radiem Pod Gwiazdami". Pierwsze z nich to interaktywny program z dużą dawką muzyki, nadawany w godz. 16.00-23.00 w soboty i niedziele, prowadzony przez Marię Szabłowską, Zbigniewa Krajewskiego, Małgorzatę Kościelniak i Marcina Kusego. Natomiast "Lato z Radiem Pod Gwiazdami" pojawia się na antenie w nocy z soboty na niedzielę, w godz. 23.00-3.00. W audycji Marcin Kusy opowiada o zbliżających się występach gwiazd na trasie "Lata z Radiem" oraz podsumowuje koncerty dnia. Nocna audycja będzie także okazją do ponownego wysłuchania wszystkich "Piosenek Dnia Jedynki" z mijającego tygodnia.

Chór Harfa ze Skoków Chór Harfa ze Skoków

Radiowa Jedynka zaprasza również na specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z "Latem z Radiem" 2015 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd "Lata z Radiem". Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – również zostaną zamieszczone w serwisie.
________________________________________
Materiały dotyczące tegorocznej trasy koncertowej (zdjęcia oraz komunikaty prasowe) są dostępne do pobrania pod linkiem: https://ftps.polskieradio.pl/dav/lato_z_radiem/ (login: redaktor, hasło: Lato2015!). Polskie Radio S.A. zezwala na bezpłatne wykorzystywanie zdjęć pod warunkiem spełnienia następujących zasad: 1. Zdjęcia zostaną wykorzystane wyłącznie w celach promocyjnych Polskiego Radia S.A. poprzez ich publikację w prasie codziennej, branżowej oraz innych specjalistycznych wydawnictwach oraz mediach elektronicznych. 2. Zdjęcia nie będą zniekształcone lub zmodyfikowane. 3. Zdjęcia nie zostaną wykorzystane do własnych celów marketingowych lub komercyjnych

materiały prasowe/ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Enej: artysta nie może poczuć się spełniony

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2015 00:00
- Trzeba cały czas się rozwijać i szukać nowych inspiracji. Jesteśmy młodzi, wszystko jeszcze przed nami, ale czeka nas wiele pracy - mówią w Jedynce członkowie zespołu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem 2015. Ewa Farna nie dała się chorobie

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2015 13:12
- Normalnie nie bywam zestresowana, ale dziś jestem. Nie dość, że przede mną bardzo energetyczny koncert dał Afromental, to jeszcze jestem chora - mówiła przed występem we Włocławku Ewa Farna.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem 2015 – pierwsze koncerty za nami

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2015 16:03
Ruszyła największa w Polsce wakacyjna trasa koncertowa – "Lato z Radiem". Na starcie ekipa Radiowej Jedynki zawitała do Uniejowa i Włocławka.
rozwiń zwiń