X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Lato z Radiem" w Grodzisku Mazowieckim

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2015 13:01
Grodzisk Mazowiecki to ponad 42-tysięczna gmina, położona 30 km na południowy zachód od Warszawy. W sobotę (11.07) zawitało tam "Lato z Radiem".
Audio
  • Bohdan Łazuka w rozmowie z Karoliną Rożej i Romanem Czejarkiem oraz pisenka "Bal na Gnojnej" w wykonaniu artysty (Sobota z radiową Jedynką)
  • Karolina Rożej i Roman Czejarek rozmawiają z panczenistką Luizą Złotkowską i prezesem klubu "Bogoria" Dariuszem Szumacherem (Sobota z radiową Jedynką)
  • Karolina Rożej i Roman Czejarek rozmawiają z prof. Jackiem Pawlakiem i wiceprezesem ZUS Pawłem Jaroszkiem (Sobota z radiową Jedynką)
  • Karolina Rożej i Roman Czejarek rozmawiają z honorowym obywatelem Grodziska Maz. Tadeuszem Łapińskim - grafikiem, rysownikiem, malarzem – i jego żoną Marią Aust-Łapińską (Lato z Radiem Extra/Jedynka)
  • Karolina Rożej i Roman Czejarek rozmawiają z prezes Związku Dużych Rodzin "3 Plus" Joanną Krupską i prof. Łukaszem Hartem z zespołu ekspertów tego związku (Lato z Radiem Extra/Jedynka)
  • Bogdan Sawicki rozmawia z iluzjonistą Maciejem Polem (Lato z Radiem Extra/Jedynka)
  • Bogdan Sawicki rozmawia z burmistrzem Grodziska Mazowieckiego Grzegorzem Benedyktyńskim (Lato z Radiem Extra/Jedynka)
  • Karolina Rożej i Roman Czejarek rozmawiają z Anną Woźniak, kierownik Galerii Etnograficznej w Willi Radogoszcz (Lato z Radiem Extra/Jedynka)
Stawy Goliana w Grodzisku Mazowieckim
Stawy Goliana w Grodzisku MazowieckimFoto: Paweł Fabiszewski/UM w Grodzisku Maz.

Grodzisk Mazowiecki jest położony w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych, łączących stolicę z największymi polskimi aglomeracjami (Poznań, Kraków, Katowice). Dobrze rozwinięty transport publiczny (PKP i WKD), komunikacja miejska oraz bliskość autostrady A2 to niewątpliwe atuty miasta. Atrakcyjne położenie gminy stwarza idealne warunki do zamieszkania, jak i prowadzenia interesów.

"Lato z Radiem" >>> koncert w Grodzisku Mazowieckim

W ostatnich latach liczba mieszkańców gminy stale wzrasta. Rodzi się tu coraz więcej dzieci, a gmina stara się otoczyć rodziny opieką, budując nowe mieszkania, domy, przedszkola i szkoły.

Jednym ze znanych mieszkańców jest Bohdan Łazuka. Przyznaje, że w mieście powszechne jest mówienie "no problem". Słynny aktor prawił też komplementy Karolinie Rożej.

Grodzisk to także bardzo usportowione miasto. Przyznaje to Luiza Złotkowska, znakomita polska łyżwiarka szybka. Dariusz Szumacher, prezes klubu tenisa stołowego "Bogoria" mówi z kolei o zawodnikach, którzy właśnie biorą udział w Uniwersjadzie w Korei Południowej.

W mieście funkcjonuje Specjalistyczny Szpital Zachodni, gdzie na oddziale chirurgii ogólnej ordynatorem jest prof. Jacek Pawlak. To on prowadził zespół, który dokonał pierwszego w Polsce przeszczepu wątroby. W szpitalu cały czas dokonuje się takich zabiegów. Profesor mówi m.in. kto najbardziej narażony jest na marskość wątroby i dlaczego ta choroba często dotyka artystów i dziennikarzy.

***

Tytuł audycji: Lato z Radiem/Lato z Radiem Extra

Prowadzą: Sława Bieńczycka/Zbigniew Krajewski i Marcin Kusy

Goście: Luiza Złotkowska (panczenistka), Dariusz Szumacher (prezes klubu "Bogoria"), Bohdan Łazuka (aktor), prof. Jacek Pawlak (lekarz), Paweł Jaroszek (wiceprezes ZUS), Tadeusz Łapiński (grafik, rysownik, malarz), Maria Aust-Łapińska (malarka), Joanna Krupska (prezes Związku Dużych Rodzin "3 Plus"), prof. Łukasz Hart (zespół ekspertów Związku Dużych Rodzin "3 Plus"), Maciej Pol (iluzjonista), Grzegorz Benedyktyński (burmistrz Grodziska Maz.)

Data emisji: 11.07.2015

Godzina emisji: 9.00-12.00/16.00-23.00

ag/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak