W ten weekend gramy w Ciechanowie i Płocku!

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2015 16:06
Już 8 i 9 sierpnia radiowa Jedynka odwiedzi Ciechanów i Płock. Na letniej scenie Pierwszego Programu Polskiego Radia wystąpią m.in. Ewelina Lisowska, Kayah, Enej i Zakopower.
Audio
  • Zapraszamy na koncerty Lata z Radiem w Ciechanowie i Płocku (Jedynka)
Ewelina Lisowska będzie jedną z gwiazd koncertu Lata z Radiem w Płocku
Ewelina Lisowska będzie jedną z gwiazd koncertu Lata z Radiem w PłockuFoto: PAP/Michał Walczak

Wszystkich miłośników "Lata z Radiem" czekają wielkie emocje na kolejnych wakacyjnych koncertach. W sobotę 8 sierpnia na terenach zielonych przy zamku w Ciechanowie dobrą zabawę zapewnią zespoły Red Lips, Enej i Zakopower, a o magiczną aurę imprezy zadba najpopularniejszy polski iluzjonista Maciej Pol.

Transmisja wideo WSZYSTKICH KONCERTÓW na naszej stronie oraz na latozradiem.pl.

- Nam koncerty na trasie "Lata z Radiem" kojarzą się przede wszystkim ze świetną zabawą, przygodą, znakomitą publicznością oraz profesjonalną organizacją imprezy! Każdy koncert jest na swój sposób wyjątkowy, każde miasto tworzy wspaniały i niepowtarzalny klimat, dlatego też nie możemy się doczekać naszego następnego występu na trasie "Lata z Radiem", który odbędzie się 8 sierpnia w Ciechanowie! Zapraszamy wszystkich: małych, średnich i dużych, żebyśmy razem pełni pozytywnej energii, w przyjaźni i szacunku stworzyli coś magicznego! - mówi ekipa Eneja, która od lat uczestniczy w wakacyjnym tournée Radiowej Jedynki.

.

Baw się z nami/

Kolejnego dnia, w niedzielę 9 sierpnia, "Lato z Radiem" pojawi się na Stadionie Sportowym w Płocku, gdzie wystąpią: Szafa Gra, Loka, Kayah i Ewelina Lisowska. - Koncert "Lata z Radiem" niewątpliwie będzie jedną z najgorętszych imprez tego lata, a ja dołożę do tego swoją cegiełkę i przywiozę ze sobą słońce. To już chyba tradycja, że ze mną zawsze "W stronę słońca"! Zabiorę publiczność również na obcy ląd i nie tylko... Dobrej energii i rockowego brzmienia nie zabraknie! - zapowiada piosenkarka swój występ.

Lato z Radiem 2015. Szczegóły trasy >>>

W obu miastach specjalny program dla najmłodszych przedstawi Centrum Uśmiechu. Imprezy poprowadzi Bogdan Sawicki, a gospodarzami studia plenerowego Radiowej Jedynki będą Karolina Rożej i Roman Czejarek.

mat.promocyjne/tj