Ostatnie koncerty "Lata z Radiem" 2015 za nami!

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2015 11:59
Koncerty w Drezdenku i Wałczu zakończyły tegoroczne muzyczne tournée Radiowej Jedynki. Ponad 56-tysięczna publiczność w szampańskich nastrojach pożegnała Lato z Radiem w towarzystwie gwiazd polskiej sceny muzycznej.
Natalia Przybysz porwała publiczność Wałcza
Natalia Przybysz porwała publiczność WałczaFoto: Jacek Kołtuniak/Polskie Radio

W obu miastach widownię rozgrzał występ kwartetu wokalno-rozrywkowego Szafa Gra, który zmobilizował wszystkich do wspólnej zabawy. W sobotę 29 sierpnia w Drezdenku swoje największe przeboje zagrały zespoły Kombi i Blue Café. Zwieńczeniem wieczoru był znakomity koncert Golec uOrkiestra.

Natomiast 30 sierpnia w Wałczu, podczas wielkiego finału, scenę opanowała grupa Łzy, której członkowie stwierdzili: – Lato z Radiem to pozytywna energia, dobra zabawa i przede wszystkim najlepsza muzyka! Jest nam niezmiernie miło, że w tym roku znaleźliśmy się w grupie artystów występujących na scenie Lata z Radiem. Dla zgromadzonej publiczności zaśpiewała również Natalia Przybysz, a Andrzej Piaseczny, gwiazda ostatniego wieczoru, który porwał uczestników do wspólnego śpiewu i tańca, wyznał: – Lato z Radiem towarzyszy mi od dziecka. Kiedy w szkole podstawowej pracowałem z rodzicami zrywając porzeczki, całą rodziną słuchaliśmy zawsze z tranzystorka właśnie Lata z Radiem. Pamiętam jak mama czekała zawsze na "Strofy dla Ciebie" czytane przez Krzysztofa Kolbergera. Za pieniądze zarobione wtedy kupiliśmy sobie pierwszy kolorowy telewizor, ale audycji "Lato z Radiem" słuchaliśmy jeszcze długo, długo potem.

Oglądaj, kiedy chcesz >>>
maryla braniewo 1200 lzr.JPG
Koncerty Lata z Radiem 2015

W obu miejscowościach na najmłodszych czekała pełna humoru muzyczna przygoda z Centrum Uśmiechu.

Trasa koncertowa Lata z Radiem dobiegła końca, ale audycja pozostanie na antenie Radiowej Jedynki do 20 września. Serdecznie zapraszamy do słuchania codziennie – od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-12.00 oraz dodatkowo w niedziele w paśmie 10.00-12.00.

Radiowa Jedynka poleca również specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z Latem z Radiem 2015 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego Lata z Radiem, konkursów i wiele innych ciekawostek. Obszerne relacje z koncertów – w postaci galerii zdjęć i filmów – zostaną zamieszczone w serwisie.