X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ostatnie koncerty "Lata z Radiem" 2015 za nami!

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2015 11:59
Koncerty w Drezdenku i Wałczu zakończyły tegoroczne muzyczne tournée Radiowej Jedynki. Ponad 56-tysięczna publiczność w szampańskich nastrojach pożegnała Lato z Radiem w towarzystwie gwiazd polskiej sceny muzycznej.
Natalia Przybysz porwała publiczność Wałcza
Natalia Przybysz porwała publiczność WałczaFoto: Jacek Kołtuniak/Polskie Radio

W obu miastach widownię rozgrzał występ kwartetu wokalno-rozrywkowego Szafa Gra, który zmobilizował wszystkich do wspólnej zabawy. W sobotę 29 sierpnia w Drezdenku swoje największe przeboje zagrały zespoły Kombi i Blue Café. Zwieńczeniem wieczoru był znakomity koncert Golec uOrkiestra.

Natomiast 30 sierpnia w Wałczu, podczas wielkiego finału, scenę opanowała grupa Łzy, której członkowie stwierdzili: – Lato z Radiem to pozytywna energia, dobra zabawa i przede wszystkim najlepsza muzyka! Jest nam niezmiernie miło, że w tym roku znaleźliśmy się w grupie artystów występujących na scenie Lata z Radiem. Dla zgromadzonej publiczności zaśpiewała również Natalia Przybysz, a Andrzej Piaseczny, gwiazda ostatniego wieczoru, który porwał uczestników do wspólnego śpiewu i tańca, wyznał: – Lato z Radiem towarzyszy mi od dziecka. Kiedy w szkole podstawowej pracowałem z rodzicami zrywając porzeczki, całą rodziną słuchaliśmy zawsze z tranzystorka właśnie Lata z Radiem. Pamiętam jak mama czekała zawsze na "Strofy dla Ciebie" czytane przez Krzysztofa Kolbergera. Za pieniądze zarobione wtedy kupiliśmy sobie pierwszy kolorowy telewizor, ale audycji "Lato z Radiem" słuchaliśmy jeszcze długo, długo potem.

Oglądaj, kiedy chcesz >>>
maryla braniewo 1200 lzr.JPG
Koncerty Lata z Radiem 2015

W obu miejscowościach na najmłodszych czekała pełna humoru muzyczna przygoda z Centrum Uśmiechu.

Trasa koncertowa Lata z Radiem dobiegła końca, ale audycja pozostanie na antenie Radiowej Jedynki do 20 września. Serdecznie zapraszamy do słuchania codziennie – od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-12.00 oraz dodatkowo w niedziele w paśmie 10.00-12.00.

Radiowa Jedynka poleca również specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z Latem z Radiem 2015 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego Lata z Radiem, konkursów i wiele innych ciekawostek. Obszerne relacje z koncertów – w postaci galerii zdjęć i filmów – zostaną zamieszczone w serwisie.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak