Lato z Radiem 2016. Inauguracja trasy z Raz Dwa Trzy!

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2016 13:31
- Będzie gorąco. Sprawdziliśmy prognozę pogody, ma być 33 stopni Celsjusza. Na scenie pojawią się wielkie gwiazdy, a pod sceną mnóstwo ludzi - mówi Robert Kilen, który wspólnie z Moniką Tarką poprowadzi koncert Lata z Radiem w Legionowie.
Audio
  • Robert Kilen i Monika Tarka o inauguracyjnym koncercie Lata z Radiem 2016 w Legionowie (Lato z Radiem/Jedynka)
  • Małgorzata Raducha, Sława Bieńczycka i Bogdan Sawicki o swojej antenowej aktywności w czasie Lata z Radiem 2016 (Lato z Radiem/Jedynka)
- Koncert Raz Dwa Trzy to będzie mocny akcent  na koniec - mówi Monika Tarka
- Koncert Raz Dwa Trzy to będzie mocny akcent na koniec - mówi Monika TarkaFoto: Wojciech Kusiński/PR

Na inauguracji tegorocznej trasy wystąpią Arka Noego, Maleo Reggae Rockers i Leszcze, a gwiazdą wieczoru będzie Raz Dwa Trzy. - Zaczynamy o godz. 16, o której skończymy to już nie wiadomo. To słuchacze będą decydować i ci, którzy przyjdą na koncert - przyznaje Monika Tarka.

Podczas koncertu w Legionowie nie zabraknie również konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. – Będzie konkurs dla dzieci, po nim konkursy rodzinne radiowej Jedynki, no i jeszcze konkurs sponsorski - zdradza Robert Kilen.

Wszystko to już w najbliższą sobotę (25.06). Dzień później trasa Lata z Radiem zawita do Włocławka. Oba koncerty zakończy pokaz sztucznych ogni.

***

Tytuł audycji: "Lato z radiem"

Prowadzi: Roman Czejarek

Goście: Robert Kilen i Monika Tarka (prowadzący koncerty Lata z Radiem 2016)

Data emisji: 17.06.2016

Godzina emisji: 9.36

pg/tj

Czytaj także

Lato z Radiem znowu na antenie! Sprawdź, co przygotowaliśmy w tym roku

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2016 09:07
20 czerwca w poniedziałek, o godz. 9.00 oficjalnie wystartowało "Lato z Radiem". Słynny i doskonale znany sygnał programu – "Polka Dziadek" – zabrzmiał na antenie radiowej Jedynki już po raz 45.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem 2016. Nowy cykl podróżniczy "Gdzie jest Tadek?"

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2016 12:26
Rusza kolejna trasa "Lata z radiem". Zapraszamy na koncerty plenerowe, ale także do odbiorników. Przygotowaliśmy jak zawsze moc atrakcyjnych cykli i konkursów.
rozwiń zwiń