Lato z Radiem. W sobotę gramy w Tarnowie Podgórnym

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2016 14:00
Na letniej scenie Programu 1 Polskiego Radia wystąpią m.in. De Mono, Ewa Farna, Varius Manx z Kasią Stankiewicz oraz Sylwia Grzeszczak.
Wstęp na wszystkie koncerty Lata z Radiem jest wolny
Wstęp na wszystkie koncerty Lata z Radiem jest wolnyFoto: Sebabastian Gołos/Polskie Radio

Za nami pierwsze koncerty Lata z Radiem. Na scenach w Legionowie i Włocławku wystąpiły zespoły Arka Noego, Maleo Reggae Rockers, Leszcze, Raz Dwa TrzyVarius ManxKasia Stankiewicz oraz Andrzej Piaseczny. Ale największa trasa tego lata nadal trwa.

W sobotę 2 lipca na Stadionie Sportowym w Tarnowie Podgórnym o dobrą zabawę dla najmłodszych zadba Arka Noego. Nieco później dla publiczności zaśpiewają także Dawid Kwiatkowski, De Mono oraz Ewa Farna.  

Transmisja wideo wybranych koncertów na stronie latozradiem.pl.

Kolejnego dnia, w niedzielę 3 lipca, ekipa "Lata z Radiem" pojawi się w Pruszkowie, w parku przy studni oligoceńskiej, gdzie wystąpią Dzieci z Brodą, Natalia SzroederVarius ManxKasią Stankiewicz oraz Sylwia Grzeszczak.  

Imprezy poprowadzą Monika TarkaRobert Kilen w sobotę oraz w niedzielę Marcin Kusy, a gospodarzami studia plenerowego Radiowej Jedynki będą Karolina Rożej i Bogdan Sawicki.

Początek koncertu o godz. 16. Jak zawsze - wstęp wolny! 

Radiowa Jedynka zaprasza również na specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z "Latem z Radiem" 2016 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek.

W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie radiowej Jedynki oraz na latozradiem.pl, każdy może zobaczyć występy gwiazd "Lata z Radiem". Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – również w naszym serwisie.

mat.promocyjne/tj/pg

Czytaj także

Trasa koncertowa "Lato z Radiem 2016" oficjalnie otwarta

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2016 22:31
- Startujemy z kolejną trasą koncertową Lata z Radiem, zaczynamy w Legionowie, pogoda jest piękna, dużo ludzi, wszyscy uśmiechnięci, wspaniała muzyka i świetni artyści. Jest wspaniale - mówiła prezes zarządu Polskiego Radia Barbara Stanisławczyk.
rozwiń zwiń