X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Szczególny dzień". Lato z Radiem Tarnowie Podgórnym

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2016 11:30
Niedaleko Poznania, piękna i zadbana Wielkopolska. - Staramy się, aby porządek był, a dzisiaj jest szczególny dzień, święto gminy i wizyta Lata z Radiem - mówił Tadeusz Czajka, wójt gminy Tarnowo Podgórne.
Audio
  • Wójt Tadeusz Czajka o gminie Tarnowo Podgórne (Lato z Radiem/Jedynka)
  • Szymon Melosik, dyrektor gminnego ośrodka "Sezam", o atrakcjach kulturalnych Tarnowa Podgórnego (Lato z Radiem/Jedynka)
  • Otolaryngolog, dr Tamara Kąkolewska, o badaniach słuchu (Lato z Radiem/Jedynka)
Karolina Rożej i Bogdan Sawicki z wójtem gminy Tarnowo Podgórne Tadeuszem Czajką
Karolina Rożej i Bogdan Sawicki z wójtem gminy Tarnowo Podgórne Tadeuszem CzajkąFoto: Sebabastian Gołos/Polskie Radio

W sobotę na Stadionie Sportowym w Tarnowie Podgórnym odbędzie się kolejny koncert "Lata z Radiem". O dobrą zabawę dla najmłodszych zadba Arka Noego. Nieco później dla publiczności zaśpiewają także Dawid Kwiatkowski, De Mono oraz Ewa Farna.  

Początek koncertu o godz. 16. Jak zawsze - wstęp wolny! 

Nowoczesne hale i boiska sportowe, atrakcyjna oferta kulturalna, świetnie wyposażone szkoły i przedszkola. Do tego plaża z boiskami sportowymi nad Jeziorem Lusowskim, ciekawe zabytki i Muzeum Powstania Wielkopolskiego. Ale także: największy rynek pracy w poznańskiej strefie podmiejskiej – 4 700 działających tu firm tworzy ponad 30 000 miejsc pracy. To właśnie gmina Tarnowo Podgórne. Posiada ona też jeden z największych budżetów w województwie wielkopolskim. W mieście powstają hale sportowe, boiska, place zabaw, skateparki, siłownie zewnętrzne czy ścieżki rowerowe. 

Na terenie gminy Tarnowo Podgórne nie brakuje miejsc ciekawych i atrakcyjnych turystycznie i krajobrazowo. Większość szlaków turystycznych wiedzie brzegiem Jeziora Lusowskiego, nad którym utworzono ponad 1000 hektarowy obszar krajobrazu chronionego.

Transmisja wideo wybranych koncertów na stronie latozradiem.pl.
W Lusowie do wypoczynku zaprasza nowoczesna plaża z atrakcyjnym zapleczem sportowo-rekreacyjnym. W pobliżu działa zbudowane przez Gminę Muzeum Powstańców Wielkopolskich. Zgromadzono w nim pamiątki poświęcone Powstańcom, a w szczególności dowódcy Generała Józefa Dowbora Muśnickiego, pochowanego na cmentarzu w Lusowie.

***

Tytuł audycji: Lato z Radiem

Prowadzi: Karolina Rożej, Małgorzata Raducha, Bogdan Sawicki

Data emisji: 2.07.2016

Godzina emisji: 9.21

tj


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak