X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Lato z Radiem 2016. Solec Kujawski to "stolica" Jedynki

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2016 12:00
W sobotę ekipa "Lata z Radiem" zawitała do Solca Kujawskiego, miasta szczególnego dla radiowej Jedynki. To tu znajdują się 2 maszty, dzięki którym słychać nas na falach długich i za granicą. To także w tej okolicy narodziła się idea "Lata z Radiem".
Audio
  • Solec Kujawski łączy nowoczesność z historią. Jak zdradzają burmistrz Teresa Substyk i Michał Rygol (Lato z Radiem/Jedynka)
  • O inwestycja i rozwoju Solca Kujawskiego opowiadają Barbara Gałkowska i Piotr Kubiak (Lato z Radiem/Jedynka)
  • Jakie są najważniejsze działania soleckiego Centrum Kultury, opowiada Regina Osiatyńska, o działalności szkoły muzycznej opowiada dyrektor Wiesław Nowak, a otolaryngolog Andrzej Bartosik przypomina o wadze badań słuchu (Lato z Radiem 2016/Jedynka)
Koncert Lata z Radiem w Solcu Kujawskim w 2016 roku
Koncert "Lata z Radiem" w Solcu Kujawskim w 2016 rokuFoto: Sebastian Gołos

Jak podkreśla burmistrz Solca Kujawskiego Teresa Substyk, miasto jest doskonałym miejscem dla wszystkich, którzy chcą odpocząć i cieszyć sie bliskością natury. Miasto wciąż prężnie się rozwija, w kolejnych inwestycjach stawiając na nowoczesność, co przyciąga inwestorów. Ne zapomina jednak o swojej historii, o czym może świadczyć reaktywacja Kurkowego Bractwa Strzeleckiego, którego początki siegają początków XX wieku.

Nie zabrakło czasu na rozmowy o muzyce. Zwłaszcza, że jak się okazało Bogdan Sawicki i Wiesław Nowak, dyrektor szkoły muzycznej w Solcu Kujawskim są miłośnikami i wirtuozami akordeonu. Rozmawialiśmy także o przesieowych badaniach słuchu u dzieci. Naszym gościem był otolaryngolog Andrzej Bartosik, nadzorujący badania w mobilnym centrum słuchu, które w tym roku uczestniczy w trasie Lata z Radiem w ramach współpracy z Instytutem Fizjologii i Patologii Słuchu w Kajetanach.

A po 16.00 na stadionie miejskim w Solcu Kujawskim niezapomnianą atmosferę i wspaniałe muzyczne przeżycia zapewnią Brathanki, Stachursky oraz gwiazda wieczoru grupa Blue Cafe. Wyjątkowy program dla najmłodszych przygotowało Centrum Uśmiechu. Imprezę poprowadzą Monika Tarka i Robert Kilen.

Transmisja wideo wybranych koncertów na stronie latozradiem.pl.

Dzięki poszerzonej współpracy Polskiego Radia i Telewizji Polskiej część tegorocznych koncertów można oglądać na żywo dzięki realizacji telewizyjnej na stronie latozradiem.pl. Ponadto obszerne materiały są retransmitowane na antenie TVP3.


Radiowa Jedynka zaprasza na specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z "Latem z Radiem" 2016 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego „Lata z Radiem”, konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd „Lata z Radiem”. Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – również zostaną zamieszczone w serwisie.

***

Tytuł audycji: Lato z Radiem

Prowadzi: Karolina Rożej, Małgorzata Raducha, Bogdan Sawicki

Goście: Andrzej Bartosik (otolaryngolog), Barbara Białkowska (zastępca burmistrza), Piotr Kubiak (Regionalne Centrum Przedsiębiorczości), Wiesław Nowak (dyrektor szkoły muzycznej), Regina Osińska (dyrektor Centrum Kultury), Michał Rygol (prezes honorowy Kurkowego Bractwa Strzeleckiego), Teresa Substyk (burmistrz Solca Kujawskiego)

Data emisji: 9.07.2016

Godzina emisji: 9.20-12.00

gs/mc

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Deszcz nie przestraszył fanów Lata z Radiem we Włocławku

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2016 14:58
W sobotę Lato z Radiem hucznie zainaugurowało trasę koncertową w Legionowie. W niedzielę od rana spotykaliśmy się z naszymi słuchaczami we Włocławku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pruszków na trasie Lata z Radiem. Odpoczynek od upału

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2016 13:00
Pruszków to największe po Warszawie pod względem liczby mieszkańców miasto aglomeracji warszawskiej. W niedzielę, wbrew kapryśnej pogodzie, odbędzie się tam kolejny koncert "Lata z Radiem".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem 2016: Brathanki, Stachursky, Sarsa, Blue Cafe i Ewa Farna

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2016 14:00
Solec Kujawski i Inowrocław to kolejne miejscowości na wakacyjnej trasie koncertowej Lata z Radiem. Już w najbliższy weekend, 9 i 10 lipca, na letniej scenie Radiowej Jedynki wystąpią m.in.: Brathanki, Stachursky, Sarsa, Blue Cafe i Ewa Farna. Rodzinną atmosferę i doskonałą zabawę najmłodszym zapewnią Arka Noego i Centrum Uśmiechu.
rozwiń zwiń