X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Lato z Radiem. Maleo Reggae Rockers: chcemy bombardować miłością

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2016 17:00
- W obliczu tego, co dzieje się teraz w Europie i na świecie przesłanie Boba Marleya staje się jeszcze bardziej aktualne. Nam też zależy, żeby poprzez muzykę dawać ludziom miłość i nadzieję - mówi Dariusz Malejonek, lider Maleo Reggae Rockers.
Audio
  • Dariusz Malejonek o przesłaniu muzyki Maleo Reggae Rockers, współpracy z Kelvinem Grantem i serii "Panny Wyklęte" (Lato z Radiem/Jedynka)
- Przez dobrą muzykę i dobre przesłanie ludzie stają się lepsi. Mam nadzieję, że jakąś cegiełkę do pokoju na świecie dokładam i ja - mówi Dariusz Malejonek (obok na zdjęciu Kelvin Grant)
- Przez dobrą muzykę i dobre przesłanie ludzie stają się lepsi. Mam nadzieję, że jakąś cegiełkę do pokoju na świecie dokładam i ja - mówi Dariusz Malejonek (obok na zdjęciu Kelvin Grant)Foto: Sebastian Gołos/Polskie Radio

Zespół bierze udział w tegorocznej trasie Lata z Radiem. Na niedzielnym (24.07) koncercie w Krakowie muzykom towarzyszyć będzie gość specjalny - pochodzący z Jamajki Kelvin Grant.

- To jest fenomen. W latach 80. jego singiel z zespołem Musical Youth "Pass the Dutchie" przez długi czas był najlepiej sprzedającym się krążkiem w Anglii i Stanach Zjednoczonych. Ten utwór był wielkim wydarzeniem, nie tylko na skalę reggae, ale muzyki w ogóle - podkreśla Dariusz Malejonek.

Maleo Reggae Rockers przygotowali polską wersję piosenki "Pass the Dutchie", którą wykonają podczas koncertu wspólnie z Kelvinem Grantem.

W audycji Dariusz Malejonek opowiedzial również o pracy nad piątą płytą z serii "Panny Wyklęte".

***

Tytuł audycji: Lato z Radiem

Prowadzą: Małgorzata Raducha, Sława Bieńczycka, Bogdan Sawicki

Goście: Dariusz Malejonek (lider zespołu Maleo Reggae Rockers), Kelvin Grant (muzyk jamajski)

Data emisji: 24.07.2016

Godzina emisji: 11.22

pg/kul


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Lato z Radiem 2016. Powrót Maleo Reggae Rockers!

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2016 15:43
Po czterech latach przerwy Maleo Reggae Rockers ponownie zagrają na trasie Lata z Radiem. - Cieszymy się, że jesteśmy znowu na pokładzie - mówi Dariusz Malejonek, lider zespołu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem 2016. Papieskie miasto Kraków

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2016 13:17
- Wszystkie pielgrzymki Jana Pawła II albo zaczynały się, albo kończyły w Krakowie. Każdy w mieście zdawał sobie sprawę, że to ogromy obowiązek, ale i wielki zaszczyt. To samo dotyczy Światowych Dni Młodzieży - mówi Stanisław Dziedzic z krakowskiego ratusza.
rozwiń zwiń