Przejdą przez całą Polskę, by pomóc innym

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2016 08:00
- Chcemy uwrażliwić ludzi na drugiego człowieka. Wiemy, że Polacy potrafią się zebrać i wpłacić pieniądze m.in. na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, natomiast często nie zauważamy innych tuż obok nas - mówi Martyna Tokarczuk, współpomysłodawczyni projektu MiLOVE kroki.
Audio
  • Martyna Tokarczuk opowiada o celach akcji MiLOVE kroki (Lato z Radiem/ Jedynka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Foto: Pixabay/Hermann

MiLove kroki to projekt pieszej wyprawy z Helu do Ustrzyk Górnych, którego celem jest niesienie pomocy napotkanym po drodze ludziom. Według wstępnej trasy pomysłodawczynie tej inicjatywy przejdą 891 kilometrów.

 - Chcemy nieść ideę szerzenia pomocy innym i w czasie wędrówki pomagać napotkanym ludziom, relacjonować to na różnych kanałach jak np. portal społecznościowy Facebook, na YouTube, Instagram i na naszej stronie. Zrobimy również cztery duże akcje społeczne, by rozpocząć z impetem i pokazać ludziom, że jesteśmy - opowiada Martyna Tokarczuk.

W programie mówiliśmy o szczegółach eksperymentu społecznego, który przeprowadzą uczestniczki projektu MiLOVE kroki. Kiedy rozpocznie się ta inicjatywa? Czy podjeżdżanie na niektórych fragmentach trasy będzie możliwe? Co kryje się pod tajemniczą nazwą "projekty społeczne"? Posłuchajcie całej rozmowy.***

Tytuł audycji: Lato z radiem

Prowadzi: Roman Czejarek

Gość: Martyna Tokarczuk (współpomysłodawczyni projektu MiLOVE kroki)

Data emisji: 28.07.2016

Godzina emisji: 9.19

sm/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jak podróż z dzieckiem zamienić w ogromną frajdę?

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2016 21:21
- Podróż z dzieckiem to nie tylko obawy i problemy, ale przede wszystkim ogromna frajda, bo nie ma nic piękniejszego niż pokazywać naszemu dziecku świat - opowiada Magdalena Pinkwart.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Peru. Kondory jak artyści i kanion odkryty przez Polaków

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2016 20:22
- Zwiedziłem trochę świata, ale Peru to przedziwna podróż w czasie, bo takich miejsc już nie ma na świecie. Gdy ogląda się rzezy, które zbudowali Inkowie, to wydaje się, że odwiedził ich ktoś z kosmosu, bo to jest wprost niemożliwe - mówi aktor Jacek Wójcicki.
rozwiń zwiń