"Owoce i warzywa w szkole". Jarosław Boberek z przesłaniem do rodziców

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2016 14:25
- Chciałbym, żeby po wysłuchaniu tej piosenki rodzice pobiegli do warzywniaka i kupili coś swoim pociechom - śmieje się Jarosław Boberek, który bierze udział w programie "Owoce i warzywa w szkole".
Audio
  • Jarosław Boberek i Paweł Kocon o kampanii Agencji Rynku Rolnego "Owoce i warzywa w szkole" (Lato z Radiem/Jedynka)
- Wolę jabłko czy marchewkę od batonika - mówi Jarosław Boberek
- Wolę jabłko czy marchewkę od batonika - mówi Jarosław BoberekFoto: Piotr Wittman/PAP

Na potrzeby kampanii powstała piosenka "Czy rodzice wszyscy wiedzą?". - Nasz program prowadzimy od 8 lat. Jak co roku zrobiliśmy badania, z których wynika, że dzieci najczęściej czerpią wiedzę na temat diety ze szkoły i od rodziców. Stwierdziliśmy więc, że tegoroczna kampania w ramach projektu "Owoce i warzywa w szkole" powinna być skierowana do młodych rodziców, którzy mają dzieci w wieku wczesnoszkolnym - tłumaczy Paweł Kocon z Agencji Rynku Rolnego.

Jarosław Boberek - znany doskonale dzieciom z dubbingowania króla Juliana w filmowej serii "Madagaskar" - wykonuje piosenkę "Czy rodzice wszyscy wiedzą?" w duecie z aktorką Julią Kamińską. Autorem muzyki jest Smolik.

Jak Jarosław Boberek został królem Julianem i co uprawiano w ogródku przy szkole podstawowej, do której uczęszczał, dowiesz się z nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Lato z radiem

Prowadzi: Roman Czejarek

Goście: Jarosław Boberek (aktor, twarz kampanii Agencji Rynku Rolnego "Owoce i warzywa w szkole"), Paweł Kocon (Agencja Rynku Rolnego)

Data emisji: 2.08.2016

Godzina emisji: 9.24

pg/mg

Czytaj także

Niebezpieczne skutki złego odżywiania się

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2016 13:00
Dzisiejszym tematem jest tłuszcz zmagazynowany w naszym organizmie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koktajl - potężna dawka witamin i błonnika

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2016 13:50
Koktajle mają same zalety: są zdrowe, smaczne i można je zrobić praktycznie ze wszystkiego. - Mogą to być banany, szpinak, jarmuż, może być mleko, woda, świeżo zaparzona kawa - wylicza dietetyczka Justyna Marszałkowska.
rozwiń zwiń