Lider Papa D.: najważniejsze to przekazać energię dnia dzisiejszego

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2017 14:31
- Wiele brzmień z lat 80. jest dziś w muzyce rozrywkowej bardzo słyszalnych. Jeżeli czerpie się z tamtych barw w różnych piosenkach, to dobrze, ale trzeba też pamiętać o świeżości - mówi w pierwszej tegorocznej audycji "Lato z Radiem" Paweł Stasiak z zespołu Papa D.
Audio
  • Paweł Stasiak o nowej płycie zespołu Papa D. i trasie "Lata z Radiem" (Lato z Radiem/Jedynka)
  • Dominika Gawęda i Paweł Rurak-Soka o nowej płycie zespołu Blue Cafe i trasie "Lata z Radiem" (Lato z Radiem/Jedynka)
  • Mateusz Mijal przed swoim debiutem na trasie "Lato z Radiem" (Lato z Radiem/Jedynka)
  • Maciej Pol o nowych sztuczkach, które zaprezentuje na trasie "Lata z Radiem" 2017 (Lato z Radiem/Jedynka)
  • Zespół Red Lips: Krynica Morska to dla nas szczególne miejsce (Lato z Radiem/Jedynka)
  • Patrycja Markowska przed swoim występem na konferencji inaugurującej trasę "Lata z Radiem" 2017 (Lato z Radiem/Jedynka)
  • Szymon Wydra: to będzie najlepsze Carpe Diem na jakie nas obecnie stać (Lato z Radiem/Jedynka)
Paweł Stasiak
Paweł StasiakFoto: Wojciech Kusiński/PR

W czwartek (22.06) na antenie Jedynki wystartowała audycja "Lato z Radiem". Nie mogło zabraknąć specjalnych gości - artystów, którzy wystąpią w tym roku podczas słynnej letniej trasy koncertowej radiowej Jedynki (pierwszy koncert w sobotę 24 czerwca w Płońsku). Jednym z nich był Paweł Stasiak.

- Przygotowujemy się do nowej premiery. Mamy już piosenkę, w tej chwili kończymy już ostatnie miksy. Mam nadzieję, że będzie można zaprezentować ją jeszcze w czasie tegorocznego "Lata z Radiem". To zapowiedź naszej nowej płyty. Czy ukaże się ona jeszcze w tym roku, trudno powiedzieć. Pracujemy jednak bardzo zacięcie i staramy się, żeby klimat i atmosfera z takich piosenek, jak "Królowa fal" czy "Mona lisa" było tam słychać - tłumaczył lider zespołu Papa D.

Grupę będzie można zobaczyć podczas koncertu w Łomży 26 sierpnia w Łomży. O swoich nowych utworach i najbliższych planach mówili również w audycji muzycy z zespółów Blue Cafe i Red Lips, Mateusz Mijal, Patrycja Markowska i Szymon Wydra oraz iluzjonista Maciej Pol. Posłuchaj nagrań.

Trasa Lata z Radiem 2017 Trasa Lata z Radiem 2017

***

Tytuł audycji: Lato z Radiem

Prowadzi: Roman Czejarek

Goście: Paweł Stasiak (Papa D.), Dominika Gawęda i Paweł Rurak-Sokal (Blue Cafe), Mateusz Mijal, Maciej Pol (iluzjonista), Joanna i Łukasz Lazerowie (Red Lips), Patrycja Markowska, Szymon Wydra (Carpe Diem)

Data emisji: 22.06.2017

Godzina emisji: 9.20-11.50

pg


Czytaj także

Rusza audycja i trasa koncertowa "Lata z Radiem" 2017

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2017 14:08
W czwartek 22 czerwca, tuż po godz. 9.00, na antenie Radiowej Jedynki zabrzmiała "Polka Dziadek" - melodia rozpoczynająca najsłynniejszą wakacyjną audycję w Polsce "Lato z Radiem". 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem 2017. "To największa trasa koncertowa w Polsce"

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2017 12:40
- Żadna stacja radiowa nie odważyła się na przeprowadzenie tak ogromnego przedsięwzięcia i tylko Jedynkę stać organizacyjnie, żeby to zrobić - powiedział Mariusz Staniszewski, wiceprezes Polskiego Radia, w czasie konferencji zapowiadającej to duże, letnie wydarzenie.
rozwiń zwiń