Lato z Radiem. Koncert, który było słychać na całej Mierzei Wiślanej

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2017 23:00
Ostatni weekend ekipa "Lata z Radiem" spędziła nad morzem. Po koncercie w Pucku w niedzielę przyszedł czas na Krynicę Morską. Zagrały zespoły Red Lips, IRA i Kombii.
Kombii na scenie Lata z Radiem w Krynicy Morskiej
Kombii na scenie "Lata z Radiem" w Krynicy MorskiejFoto: Marcin Nowak vel Nowakowski

W niedzielę 23 lipca na scenie "Lata z Radiem" w Krynicy Morskiej pojawiły się zespoły: Red Lips, IRA i Kombii. O magiczną aurę imprezy zadbał najsłynniejszy polski iluzjonista - Maciej Pol. Za sprawą kwartetu Szafa Gra nie zabrakło również dużej dawki dobrego humoru.

Koncert prowadzili Monika Tarka i Robert Kilen, którzy byli również gospodarzami audycji plenerowej nadawanej z okolic portu jachtowego w Krynicy Morskiej (godz. 10.00-12.00). Relacje zza kulis prowadziły dla słuchaczy Jedynki Sława Bieńczycka i Joanna Ficińska.

Pierwszy Program Polskiego Radia poleca również specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z "Latem z Radiem" 2017 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd "Lata z Radiem". Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – również znajdą się w naszym serwisie.

Trasa Lata z Radiem 2017 Trasa Lata z Radiem 2017

Podczas wszystkich tegorocznych koncertów "Lata z Radiem" obecne jest Mobilne Centrum Słuchu Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu. Centrum jest wyposażone w gabinet laryngologiczny oraz specjalistyczną kabinę do badania słuchu. W godzinach 11.30-13.30 wszyscy chętni będą mogli wykonać bezpłatne badanie i skonsultować się z laryngologiem.

***

mat. prasowe/ag/pg

Czytaj także

Kombii wywołał falę w Grodzisku Mazowieckim

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2015 13:31
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kolorowy koncert "Lata z Radiem" w Solcu Kujawskim

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2017 23:00
W niedzielę ekipa radiowej Jedynki przeniosła się do Solca Kujawskiego. Na scenie "Lata z Radiem" wystąpili: Arka Noego, Cleo, Margaret i grupa Pectus.
rozwiń zwiń