Lato z Radiem. De Mono ze sceny: tak wygląda moje Miastko nocą!

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2017 23:20
W ten weekend ekipa "Lata z Radiem" ponownie udało się na Pomorze. Pierwszym przystankiem było Miastko. Zagrali m.in. Maryla Rodowicz i De Mono.
Koncert De Mono na trasie Lata z Radiem
Koncert De Mono na trasie "Lata z Radiem"Foto: Sebastian Gołos/Polskie Radio

W sobotę 5 sierpnia w Miastku o wspaniałą atmosferę i wiele muzycznych emocji zadbali: Szafa Gra,, HLA4TRANSPLANT, Maryla Rodowicz i gwiazda wieczoru –  De Mono. Koncertu prowadzili Monika Tarka i Robert Kilen, o godz. 16.00.

Relacje zza kulis przekazywali dla naszych słuchaczy Bogdan Sawicki oraz Agnieszka Ciecierska, dziennikarka Polskiego Radia Dzieciom, które w ramach tegorocznej trasy przygotowało atrakcje dla najmłodszych.

Polskie Radio Dzieciom można odbierać za pomocą odbiorników radiowych wyposażonych w tuner cyfrowy DAB +, a także w internecie pod adresem: dzieci.polskieradio.pl lub przy pomocy aplikacji mobilnej o nazwie Polskie Radio Dzieciom. Aby ją pobrać, wystarczy wyszukać w "Sklep Google Play" lub "AppStore" nazwę Radio Dzieciom i uruchomić pobieranie aplikacji na telefonie. Szczegółową instrukcję znajdziesz tutaj.

Pierwszy Program Polskiego Radia poleca również specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z "Latem z Radiem" 2017 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd "Lata z Radiem". Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – również znajdą się w naszym serwisie.

Trasa Lata z Radiem 2017 Trasa Lata z Radiem 2017

***

pg

Czytaj także

Trasa koncertowa "Lata z Radiem" przekroczyła półmetek

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2017 14:17
Tegoroczna trasa koncertowa "Lata z Radiem" przewiduje koncerty w 20 miastach. Jak dotąd, słuchacze Jedynki mieli okazję usłyszeć "Polkę Dziadek" – melodię rozpoczynającą najsłynniejszą wakacyjną audycję w Polsce w 12 miejscowościach, w tym w Cieszynie, gdzie odbył się specjalny koncert "Wyszehradzki" oraz w Gogolinie, gdzie pobito rekord Polski w zbiorowym wykonaniu piosenki "Poszła Karolinka do Gogolina".
rozwiń zwiń