Modowy savoir-vivre. Jak zrobić wrażenie na plaży?

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2017 12:27
- Rozbieranie jest dużo trudniejszą sztuką niż ubranie. Pozostaje wtedy bardzo mało możliwości, żeby skorygować figurę - mówi kreatorka wizerunku gwiazd Ewa Rubasińska.
Audio
  • Ewa Rubasińska opowiada o plażowym savoir-vivre (Lato z Radiem/Jedynka)

Moda przedostała się niemal do każdego aspektu naszego życia. Współcześni kreatorzy narzucają propozycje ubioru na spotkania służbowe, rodzinne i towarzyskie. Zasady dobrego stylu obowiązują także na plaży, co można zauważyć na sklepowych półkach, gdzie odzieżowi giganci prześcigają się w letnich propozycjach strojów kąpielowych.

- Istnieje wiele plażowych trików, które mogą wykorzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni, żeby poprawić swój letni wizerunek - radzi stylistka.

Czy Polacy stosują się na plażach do obowiązujących trendów? Jak na tle świata wypada polska moda plażowa? Czy trudno jest ubrać się na plażę? Na te pytania odpowiada w audycji "Lata z Radiem" stylistka wizerunku gwiazd Ewa Rubasińska.

***

Tytuł audycji: Lato z Radiem

Prowadzi: Bogdan Sawicki

Gość: Ewa Rubasińska (kreatorka wizerunku gwiazd)

Data emisji: 8.08.2017

Godzina: 9.20

ac/mg

Czytaj także

Wraca moda na jednoczęściowe kostiumy, bikini odchodzi do lamusa. Hitem ''Słoneczny patrol''

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2017 17:00
Moda na jednoczęściowe kostiumy nie przemija, a w tym sezonie wręcz wypiera popularne bikini. Tego lata wracają czerwone stroje wyglądające jak prosto z serialu ''Słoneczny patrol''. Innym trendem są kostiumy sprawiające wrażenie, jakby ich nie było…
rozwiń zwiń

Czytaj także

Letnia moda. Wycieczka na plażę sprzed 100 lat...

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2017 11:30
- Moda na plażowanie pojawiła się na poczatku XX wieku. Na początku panie ubierały się w tak zwane stroje plażowe. Kostiumy weszły do mody nieco później - opowiada w Czwórce Joanna Polkowska z GHR Bluszcz, zajmująca sie rekonstrukcją mody dawnej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Moda plażowa dawniej i dziś

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2017 15:00
Podczas audycji przyjrzymy się trendom obowiązującym w nadmorskich kurortach i w mazurskich portach.
rozwiń zwiń