X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Na czym polega fenomen wakacyjnego przeboju?

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2017 12:00
Wakacyjne przeboje kojarzą się z wypoczynkiem, zabawą i beztorską. Jakie skojarzenia przychodzą na myśl, kiedy myślimy o przebojach polskich wakacji? Czy dawne przeboje róznią się od wspołczesnych? Zapytamy Tomka Szczepanika z zespołu Pectus.
Tomasz Szczepanik z zespołu Pectus
Tomasz Szczepanik z zespołu PectusFoto: Wikipedia Commons/lic. CC BY 2.0/Łukasz Skrzypecki

Utwór "Piechotą do lata" pierwszy raz został zaprezentowany szerokiej publiczności na festiwalu w Opolu w 1978 roku. Utwór zajął drugie miejsce. To dzięki niemu zespół zdobył ogólnopolski rozgłos.

Piosenkę pokochały miliony Polaków, również Grzegorz Wasowski, który w najbliższej audycji "Lata z Radiem" opowie o tym, jakie wspomnienia przywodzi na myśl ten letni hit. 

Gościem drugiej części audycji będzie Tomek Szczepanik - jeden z czworga braci, członków zespołu Pectus. Opowie o wrażeniach z trasy koncertowej "Lata z Radiem 2017".

W audycji także: reportaż Agnieszki Ciecierskiej "Miss z 2003" - opowie co zmieniło się w życiu zwyciężczyni od dnia wygranej w konkursie. Na słuchaczy czekają jak zawsze konkursy.

***

Na audycję Lato z radiem w poniedziałek (17.08) w godz. 9.10-12.00 zaprasza Roman Czejarek.

ac/ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Urszula i rok pod znakiem płyty "Biała Droga"

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2016 15:57
- Minęło 20 lat od czasu wydania mojej najważniejszej płyty "Biała Droga". Cieszę się , że słuchacze nadal jej słuchają i myślą o niej ciepło - mówiła Urszula.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jarosław Wasik zaprasza do Muzeum Polskiej Piosenki

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2016 14:41
- Nam - czterdziestolatkom i starszym, wydaje się oczywiste, że dzieciom i młodzieży znane są piosenki Marka Grechuty czy Czesława Niemena. Nie, to nie jest oczywiste. Nowe pokolenia nie znają tej muzyki - przyznał Jarosław Wasik, dyrektor Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu.
rozwiń zwiń