Taneczno-rockowy koncert "Lata z Radiem" w Łomży

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2017 14:30
Na przedostatnim koncercie w ramach trasy "Lata z Radiem" 2017 wystąpili Magda Steczkowska, Papa D. i Lady Pank. Mieszkanka różnych muzycznych brzmień świetnie podziałała na publiczność, która bawiła się na imprezie w Łomży.
Lato z Radiem w Łomży
"Lato z Radiem" w ŁomżyFoto: Marcin Nowak vel. Nowakowski

W sobotę (26.08) pierwszy na scenie pojawił się najsłynniejszy w Polsce iluzjonista, czyli Maciej Pol. Po nim wystąpili kolejno Magda Steczkowska i zespół Papa D. oraz - jako gwiazda wieczoru - Lady Pank.

Dzięki transmisji wideo, każdy mógł zobaczyć koncert "Lata z Radiem" w Łomży. Obszerne relacje z tegorocznej trasy - w postaci galerii zdjęć i filmów - pojawiają się w naszym serwisie od początku wakacji. Nie inaczej będzie w przypadku ostatniego już w tym roku przystanku "Lata z Radiem", który zlokalizowany będzie w Augustowie.

Multimedialny serwis latozradiem.pl umożliwia zapoznanie się z "Latem z Radiem 2017" od A do Z. Internauci znajdą w nim m.in. szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek.

Podczas wszystkich tegorocznych koncertów "Lata z Radiem" obecne jest Mobilne Centrum Słuchu Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu. Centrum jest wyposażone w gabinet laryngologiczny oraz specjalistyczną kabinę do badania słuchu. W godzinach 11.30-13.30 wszyscy chętni będą mogli wykonać bezpłatne badanie i skonsultować się z laryngologiem. 

Koncert w Łomży poprowadzili Marta Januszewska i Roman Czejarek, a relacje dla słuchaczy Jedynki przekazywali Agnieszka Kunikowska i Bogdan Sawicki.

***

ag/pg

Czytaj także

Lato z Radiem 2017. Szczegóły trasy!

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2017 14:08
Radiowa Jedynka przygotowuje się do 46. edycji trasy koncertowej "Lata z Radiem", tym razem pod hasłem "Jedynka. Twój #Radioprzyjaciel". Koncerty z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej odbędą się w dwudziestu miejscowościach na terenie całej Polski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rusza audycja i trasa koncertowa "Lata z Radiem" 2017

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2017 14:08
W czwartek 22 czerwca, tuż po godz. 9.00, na antenie Radiowej Jedynki zabrzmiała "Polka Dziadek" - melodia rozpoczynająca najsłynniejszą wakacyjną audycję w Polsce "Lato z Radiem". 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mazurowscy - rodzina zaprzyjaźniona z "Latem z Radiem"

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2017 19:20
- Rodzina Mazurowskich wzbudza we mnie bardzo gorące uczucia, bo poznałem ich wiele lat temu. Kochają koncerty Lata z Radiem i nasze audycje - mówi prowadzący Roman Czejarek.
rozwiń zwiń