Jubileuszowa kartka pocztowa "Lata z Radiem" od Poczty Polskiej

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2021 15:05
W dniu 50. urodzin "Lata z Radiem", 1 lipca 2021 roku, do obiegu została wprowadzona wyjątkowa kartka pocztowa. Autorem projektu jest Poczta Polska.
Wyjątkowa, jubileuszowa kartka pocztowa Lata z Radiem
Wyjątkowa, jubileuszowa kartka pocztowa "Lata z Radiem"Foto: Polskie Radio Program 1/Fb

Czytaj też:
rodowicz vondrackova pr cezary piwowarski.jpg
Rodowicz i Vondráčková – przyjaciółki, konkurentki, królowe estrady

W części ilustracyjnej kartki znajduje się widok przedstawiający: góry, morze z pływającymi żaglówkami oraz ląd. W lewej części znajduje się napis: 50 lat "Lata z radiem" 2021. W dolnej części kartki umieszczone zostały loga: POLSKIE RADIO oraz Jedynka POLSKIE RADIO. Z prawej strony pola adresowego przedstawiono rowerzystę.  

Kartka ma wymiary 148 x 105 mm. Została wydrukowana jednostronnie, techniką offsetową, na kartonie białym, w nakładzie 8000 sztuk.

Więcej szczegółów TUTAJ.

Fb/Jedynka - Program 1 Polskiego Radia

Zobacz też:

***

"Lato z Radiem" na antenie Programu 1 Polskiego Radia codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00 - 12.00. Słuchaj też na stronie www.latozradiem.pl oraz w aplikacji mobilnej "Lata z Radiem".

mg

Czytaj także

Rowerem przez Mierzeję Wiślaną. Peleton "Lata z Radiem" mknie dalej

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2021 13:40
W każdy piątek rusza Peleton "Lata z Radiem" i Radia Kierowców. Nasi reporterzy przemierzą całą Polskę i przybliżą najpiękniejsze trasy rowerowe i motorowe. Dziś Patryk Michalski odkrywał najpiękniejsze trasy rowerowe Mierzei Wiślanej.
rozwiń zwiń