Przeżyjmy to jeszcze raz! "The Best of Lato z Radiem 2021" [ZOBACZ WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2021 22:45
Cleo, Maryla Rodowicz i Helena Vondráčková, De Mono, Chopin Big Band University, Pectus, Ania Dąbrowska i Golec uOrkiestra. Przez całe wakacje na trasie koncertowej "Lata z Radiem" pojawiały się największe polskie gwiazdy. W piątek było wielkie podsumowanie. Można było oglądać i słuchać mix najlepszych momentów z tegorocznych koncertów. A to nie koniec. Już 18 września wrócimy do Zakopanego, na koncert finałowy.
.
.Foto: PR
Czytaj też:
CEZ_9401.JPG De Mono Lato z Radiem 28.06.2021 Muzeum Wsi Lubelskiej
Największe przeboje De Mono wybrzmiały na scenie "Lata z Radiem" [ZOBACZ WIDEO]

To był wyjątkowy rok. Pięćdziesięciolecie "Lata z Radiem" uczciliśmy serią koncertów największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej, organizowanych w malowniczej scenerii lokalnych atrakcji turystycznych. - Na naszą jubileuszową trasę zaprosiliśmy artystów, którzy nie tylko wielokrotnie występowali dla Jedynki, ale są przede wszystkim przyjaciółmi Polskiego Radia i ulubieńcami naszych słuchaczy - mówił podczas inauguracji "Lata z Radiem" Marcin Kusy, redaktor naczelny Programu 1 Polskiego Radia. To były dwa miesiące wypełnione muzyką, uśmiechem i wzruszeniami.

Muzyczny wehikuł czasu

Pod koniec wakacji mieliśmy dla naszych słuchaczy nie lada atrakcję. W piątkowy wieczór zabraliśmy Państwo w podróż sentymentalną po tegorocznych koncertach. Znów byliśmy w Tatrach, przed Zamkiem Książ, w Muzeum Wsi Lubelskiej, przed Uniwersytetem Muzycznym w Warszawie, w Bogoniowicach, Nieborowie i na Górze Żar. Na antenie Programu 1 Polskiego Radia, Marcin Kusy przedstawił najlepsze momenty, a na kanale YouTube Polskiego Radia i Facebooku Jedynki zaprezentowaliśmy obszerny prawie 3-godzinny materiał.

Zobacz też:

Czytaj też:
Golec uOrkiestra PR1 1200.JPG
Koncert Golec uOrkiestra na scenie "Lata z Radiem" [ZOBACZ WIDEO]

To już za nami

Muzyczne przystanki na trasie Lata z Radiem 2021:

- Cleo / 25 czerwca / Zakopane, Hotel "Belvedere"

- Maryla Rodowicz i Helena Vondráčková / 2 lipca / Wałbrzych, dziedziniec Zamku Książ

- De Mono / 9 lipca / Muzeum Wsi Lubelskiej

- Chopin University Big Band i goście: Danuta Błażejczyk i Ryszard Rynkowski / 16 lipca / dziedziniec Uniwersytetu Muzycznego

- Pectus / 23 lipca / dom rodzinny braci Szczepaników w Bogoniowicach

- Ania Dąbrowska / 13 sierpnia / Pałac w Nieborowie

- Golec uOrkiestra / 20 sierpnia / Góra Żar

Fb/Jedynka - Program 1 Polskiego Radia

***

  Więcej na temat atrakcji jubileuszowej edycji Lata z Radiem na antenie Programu 1 oraz stronie internetowej Lata z Radiem

  Wcześniejsze koncerty do obejrzenia tutaj

"Lato z Radiem" na antenie Programu 1 Polskiego Radia codziennie, od poniedziałku do soboty, w godzinach 9.00 - 12.00. Słuchaj też na stronie www.latozradiem.pl oraz w aplikacji mobilnej "Lata z Radiem".

mg

Partnerzy koncertu 

Czytaj także

Cleo wystąpiła na scenie "Lata z Radiem" w Zakopanem [ZOBACZ WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2021 10:00
Za nami koncert inaugurujący tegoroczną, jubileuszową trasę "Lata z Radiem". Muzyczny maraton rozpoczęła Cleo, której koncert z Hotelu Belvedere w Zakopanem był transmitowany na antenie radiowej Jedynki, na stronie www.polskieradio.pl oraz kanale YouTube i w mediach społecznościowych Polskiego Radia. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koncert zespołu Pectus w malowniczych Bogoniowicach [ZOBACZ WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2021 21:15
Stanowią grupę muzyków, która od lat towarzyszy kultowej audycji Programu 1 Polskiego Radia. W piątek, 23 lipca, w ramach trasy "Lata z Radiem" w malowniczych Bogoniowicach wystąpił zespół Pectus. Zapraszamy do obejrzenia wideo z tego wyjątkowego koncertu!
rozwiń zwiń