Taneczny Sylwester z radiową Jedynką. Do wygrania wyjazd do Rio de Janeiro

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2021 13:00
Już 1 stycznia w Programie 1 Polskiego Radia wielki finał konkursu, w którym do wygrania jest dwuosobowy wyjazd na karnawał do Rio de Janeiro.
Taneczny Sylwester z radiową Jedynką - wygrać można wyjazd do Rio de Janeiro
Taneczny Sylwester z radiową Jedynką - wygrać można wyjazd do Rio de JaneiroFoto: PR

Konkurs składa się z dwóch etapów. Zadania konkursowe przedstawiane są od 14 grudnia do 1 stycznia w "Muzycznej Jedynce" oraz "Ekspresie Jedynki". Polegają na odgadnięciu hasła dnia, na podstawie zaprezentowanego na antenie rebusu dźwiękowego oraz przesłaniu go wraz z komentarzem, wspomnieniem czy osobistym skojarzeniem z danym słowem.

Zwycięzcy - codziennie do wygrania są radiobudziki z DAB+/FM z systemem bezprzewodowego ładowania smartfonów Technisat - ogłaszani są następnego dnia w audycji "Sygnały Dnia".

Znajomość poszczególnych haseł dnia jest konieczna do wzięcia udziału w wielkim finale, który odbędzie się w sobotę, 1 stycznia, w audycji specjalnej po godz. 16.00. Nagrodą w finale jest dwuosobowy wyjazd na karnawał do Rio de Janeiro.

>>>Więcej informacji na stronie internetowej radiowej Jedynki jedynka.polskieradio.pl oraz na profilu anteny w serwisie Facebook<<<

***

Polskie Radio jest największym publicznym nadawcą radiowym w Polsce. Emituje autorskie audycje muzyczne, programy publicystyczne, popularnonaukowe, edukacyjne, społeczne, rozrywkowe, familijne, religijne oraz słuchowiska i reportaże.

Posiada pięć ogólnopolskich Programów - Jedynkę, Dwójkę, Trójkę, Polskie Radio 24 oraz Polskie Radio dla Zagranicy, a przez Internet, aplikacje i w systemie DAB+ nadaje: Czwórkę, Polskie Radio Dzieciom, Polskie Radio Chopin i Polskie Radio Kierowców.

Portal polskieradio.pl publikuje codziennie najważniejsze wiadomości z kraju i ze świata oraz udostępnia unikatowe serwisy specjalne, materiały archiwalne i multimedia.

Sprawdź regulamin.pdf