Afera taśmowa i co dalej?

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2014 19:10
Co jest najważniejsze w aferze wywołanej ujawnieniem nielegalnych taśm z udziałem ludzi ze szczytów władzy i jakie powinny być jej konsekwencje dyskutowali uczestnicy Debaty dnia w Jedynce.
Audio
Od lewej: minister spraw wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz, minister obrony Tomasz Siemoniak i premier Donald Tusk, przed wtorkowym posiedzeniem rządu
Od lewej: minister spraw wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz, minister obrony Tomasz Siemoniak i premier Donald Tusk, przed wtorkowym posiedzeniem rząduFoto: PAP/Jakub Kamiński

Gośćmi "Popołudnia z Jedynką" byli: Urszula Augustyn (PO), Krzysztof Szczerski (PiS), Wincenty Elsner (Twój Ruch), Stanisława Prządka (SLD) oraz Mieczysław Kasprzak (PSL).

AFERA TAŚMOWA W POLSKIM RZĄDZIE - czytaj więcej >>>

Debatę dnia prowadził Przemysław Szubartowicz.

pg

>>>Zapis całej debaty

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

Spotkanie Tuska z Piechocińskim. Po wakacjach powstanie nowy rząd?

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2014 15:03
We wtorek w południe zakończyło się ok. półtoragodzinne spotkanie liderów koalicji PO-PSL dotyczące nagrań polityków z nielegalnych podsłuchów. PSL uważa, że jeśli po wakacjach sprawa nie zostanie wyjaśniona, powinien powstać nowy rząd.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Afera taśmowa. Wśród podejrzanych kelner i menadżer restauracji

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2014 23:18
Cztery osoby znalazły się na celowniku prokuratorów. Dwie z nich zostały zatrzymane przez śledczych i w środę zostaną przesłuchane. Dwie pozostałe już usłyszały zarzuty.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Maks Kraczkowski: nie mam nic wspólnego z nagraniami, śpię spokojnie

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2014 16:54
"Gazeta Wyborcza" podaje, że według przecieków z ABW rozważany jest scenariusz, w którym za aferą taśmową ma stać dziennikarz "Wprost" Piotr Nisztor oraz poseł PiS Maks Kraczkowski. - Ten wątek jest nonsensowny - mówił w radiowej Jedynce polityk Prawa i Sprawiedliwości.
rozwiń zwiń