X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

20. Przystanek Woodstock. "Ten festiwal stał się naszą marką"

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2014 17:26
- Wcale się nie dziwię, że właśnie w naszym regionie - najbardziej otwartym i tolerancyjnym, co potwierdzają badania - Przystanek Woodstock gra już po raz 16. Impreza cieszy się rosnącą popularnością, a dla Lubuskiego jest to wielki atut - mówiła w Jedynce Elżbieta Polak, marszałek województwa lubuskiego.
Audio
  • Elżbieta Polak i Andrzej Kunt o 20. Przystanku Woodstock (Popołudnie z Jedynką)
Krzysztof Horwat rozmawia z Andrzejem Kuntem (L) i Elżbietą Polak (P) na 20. Przystanku Woodstock
Krzysztof Horwat rozmawia z Andrzejem Kuntem (L) i Elżbietą Polak (P) na 20. Przystanku WoodstockFoto: Mariusz Filar/PR

W czwartek 31 lipca rozpoczął się 20. Przystanek Woodstock. Impreza już po raz kolejny gości w Kostrzynie nad Odrą. Bliskość granicy z Niemcami sprawia, że co roku miasto odwiedza bardzo wielu naszych zachodnich sąsiadów. Biorąc pod uwagę trudną i bolesną historię stosunków polsko-niemieckich i zbiegającą się w czasie 70. rocznicę Powstania Warszawskiego, jest to rzecz warta podkreślenia.

- Oficjalne komunikaty policji i straży granicznej podają, że na ostatni Przystanek przyjechało 100 tys. osób z Niemiec. Teren festiwalu staje się więc największym w historii placem spotkań Polaków i Niemców. Chcę podkreślić bardzo mocno, że nic złego z tego powodu się nie dzieje - zauważył w "Popołudniu z Jedynką" Andrzej Kunt, burmistrz Kostrzyna nad Odrą.

Radiowa Jedynka na 20. Przystanku Woodstock - zobacz szczegóły >>>

Elżbieta Polak podkreślała, że sekretem popularności Przystanku Woodstock jest świetna muzyka. - Występują tu gwiazdy światowej sławy, każdy może znaleźć coś dla siebie. To dokładnie tak, jak w całym regionie. Naszym wielkim potencjałem jest też różnorodność kultur. Zawsze powtarzam, że Lubuskie to Stany Zjednoczone Polski. Przyjechaliśmy tu z całego świata, nauczyliśmy się wzajemnego szacunku i tolerancji, która na Przystanku jest tak bardzo widoczna. Większość festiwalowiczów zwraca właśnie na to uwagę, że spotyka się tu z wielką życzliwością i uśmiechem - tłumaczyła marszałek województwa lubuskiego.

Rozmawiał Krzysztof Horwat.

pg/asz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

20. Przystanek Woodstock. Jesteśmy tam dla Was!

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2014 15:15
Przystanek Woodstock 2014 - jedyny taki festiwal we wszechświecie - czas zacząć! Tegoroczna, jubileuszowa edycja zapowiada się wyjątkowo. Bądźcie z nami, Jedynkowymi "woodstockowiczami"! Startujemy już 31 lipca...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przystanek Woodstock: będzie się działo

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2014 20:46
W czwartek oficjalne przecięcie wstęgi na otwarcie miasteczka Przystanku Woodstock. - Ale miasto kipi życiem już od wtorku - mówi w radiowej Jedynce Jerzy Owsiak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wystartował 20. Przystanek Woodstock, największy festiwal w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2014 16:26
To największa impreza w Polsce i jeden z największych festiwali na świecie. Co roku przyjeżdża na nią kilkaset tysięcy ludzi. Punktualnie o godzinie 15:00 w Kostrzynie nad Odrą rozpoczął się 20. Przystanek Woodstock.
rozwiń zwiń