Zmiany w otoczeniu Ewy Kopacz

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2015 18:34
Małgorzata Kidawa-Błońska zastąpiła Iwonę Sulik na stanowisku rzecznika rządu. To nie koniec zmian w najbliższym otoczeniu Ewy Kopacz.
Audio
  • Debata o zmianach w otoczeniu Ewy Kopacz i priorytetów polskiej polityki zagranicznej w 2015 roku (Popołudnie z Jedynką)
Małgorzata Kidawa-Błońska zastąpiła Iwonę Sulik na stanowisku rzecznika rządu
Małgorzata Kidawa-Błońska zastąpiła Iwonę Sulik na stanowisku rzecznika rząduFoto: PAP/Radek Pietruszka

Były wicepremier i minister finansów Jacek Rostowski został szefem zespołu doradców politycznych pani premier, poseł PO Marcin Kierwiński - szefem jej gabinetu politycznego, a Michał Kamiński - ministrem w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów (będzie nadzorował Centrum Informacyjne Rządu).

Zmiany te komentowali goście Debaty dnia Jedynki. W dalszej części audycji dyskusja dotyczyła priorytetów polskiej polityki zagranicznej w 2015 roku.

***

Tytuł audycji: Popołudnie z Jedynką

Prowadził: Przemysław Szubartowicz

Goście: Michał Szczerba (PO), Witold Waszczykowski (PiS), Marek Siwiec (Twój Ruch), Andrzej Romanek (Sprawiedliwa Polska – Solidarna Polska), Stanisław Żelichowski (PSL)

Data emisji: 3.02.2015

Godzina emisji: 16.24

pg

>>>Zapis całej debaty

Czytaj także

Małgorzata Kidawa-Błońska nowym rzecznikiem rządu, wraca też Jacek Rostowski. Zmian jest więcej

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2015 22:42
Małgorzata Kidawa-Błońska zastąpiła Iwonę Sulik, która odeszła po informacjach, że będąc twarzą rządu, jednocześnie doradzała i prowadziła szkolenia dla opozycji. Do bliższej współpracy Ewa Kopacz zaprosiła też Jacka Rostowskiego, Michała Kamińskiego i Marcina Kierwińskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Premier Kopacz w sprawie Ukrainy. "Bezwzględnym priorytetem bezpieczeństwo Polski i Polaków"

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2015 16:34
- Nie jest naszym celem konfrontacja z Rosją, ale nie możemy akceptować ani agresji, ani łamania prawa międzynarodowego. I to musi być jasne - oświadczyła Ewa Kopacz. Na wtorkowym posiedzeniu rządu przedstawione zostały założenia polskiej polityki zagranicznej na 2015 r.
rozwiń zwiń