X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zmiany w otoczeniu Ewy Kopacz

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2015 18:34
Małgorzata Kidawa-Błońska zastąpiła Iwonę Sulik na stanowisku rzecznika rządu. To nie koniec zmian w najbliższym otoczeniu Ewy Kopacz.
Audio
  • Debata o zmianach w otoczeniu Ewy Kopacz i priorytetów polskiej polityki zagranicznej w 2015 roku (Popołudnie z Jedynką)
Małgorzata Kidawa-Błońska zastąpiła Iwonę Sulik na stanowisku rzecznika rządu
Małgorzata Kidawa-Błońska zastąpiła Iwonę Sulik na stanowisku rzecznika rząduFoto: PAP/Radek Pietruszka

Były wicepremier i minister finansów Jacek Rostowski został szefem zespołu doradców politycznych pani premier, poseł PO Marcin Kierwiński - szefem jej gabinetu politycznego, a Michał Kamiński - ministrem w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów (będzie nadzorował Centrum Informacyjne Rządu).

Zmiany te komentowali goście Debaty dnia Jedynki. W dalszej części audycji dyskusja dotyczyła priorytetów polskiej polityki zagranicznej w 2015 roku.

***

Tytuł audycji: Popołudnie z Jedynką

Prowadził: Przemysław Szubartowicz

Goście: Michał Szczerba (PO), Witold Waszczykowski (PiS), Marek Siwiec (Twój Ruch), Andrzej Romanek (Sprawiedliwa Polska – Solidarna Polska), Stanisław Żelichowski (PSL)

Data emisji: 3.02.2015

Godzina emisji: 16.24

pg

>>>Zapis całej debaty

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Małgorzata Kidawa-Błońska nowym rzecznikiem rządu, wraca też Jacek Rostowski. Zmian jest więcej

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2015 22:42
Małgorzata Kidawa-Błońska zastąpiła Iwonę Sulik, która odeszła po informacjach, że będąc twarzą rządu, jednocześnie doradzała i prowadziła szkolenia dla opozycji. Do bliższej współpracy Ewa Kopacz zaprosiła też Jacka Rostowskiego, Michała Kamińskiego i Marcina Kierwińskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Premier Kopacz w sprawie Ukrainy. "Bezwzględnym priorytetem bezpieczeństwo Polski i Polaków"

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2015 16:34
- Nie jest naszym celem konfrontacja z Rosją, ale nie możemy akceptować ani agresji, ani łamania prawa międzynarodowego. I to musi być jasne - oświadczyła Ewa Kopacz. Na wtorkowym posiedzeniu rządu przedstawione zostały założenia polskiej polityki zagranicznej na 2015 r.
rozwiń zwiń