X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ukraina melduje gotowość do Euro

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2012 18:44
- Wszystkie ukraińskie miasta czekają już na kibiców - mówiła w Jedynce Olena Szapowałowa, dyrektor Państwowej Agencji Turystyki na Ukrainie.
Audio
Stadion Olimpijski w Kijowie
Stadion Olimpijski w KijowieFoto: Анатолій Гончаров/ Wikimedia Commons

- Euro 2012 dla Ukrainy było przede wszystkim bodźcem do rozwoju infrastruktury turystycznej - podkreślała w "Popołudniu z Jedynką" Szapowałowa. Mimo pojawiających się głosów, że w większości ukraińskich hoteli nie ma już wolnych "łóżek", to według danych Państwowej Agencji Turystyki wciąż na kibiców czeka sześć i pół tysiąca miejsc noclegowych.

Ukraińcom stawiane są zarzuty, że celowo zawyżają ceny hotelowych pokoi. Olena Szapowałowa powiedziała, że jej agencja stara się walczyć z takimi praktykami poprzez dawanie kategorii określonym miejscom noclegowym. Dzięki temu każdy turysta czy kibic, który będzie chciał wybrać się na piłkarskie mistrzostwa na Ukrainę przed przyjazdem będzie miał możliwość sprawdzenia jakości i ceny noclegu w internecie.

Szapowałowa poinformowała także, że wszystkie ukraińskie miasta są już gotowe na Euro 2012, nie tylko pod względem czysto piłkarskim. Jeśli chcesz dowiedzieć się co mają do zaoferowania Ukraińcy - posłuchaj całej audycji.

Rozmawiał Piotr Pogorzelski.

Zobacz serwis specjalny Polskiego Radia - Euro 2012 >>>

aj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ukraińcy mają swoje "Koko Koko Euro spoko"

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2012 11:47
W Kijowie przedstawiono ostateczną wersję ukraińskiego nieoficjalnego hymnu Euro 2012. W nagraniu wzięła udział czołówka ukraińskich artystów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Apel Tymoszenko do polityków: nie przyjeżdżajcie na Euro na Ukrainę

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2012 15:54
Informację taką przekazał po spotkaniu z uwięzioną byłą premier Ukrainy Janusz Palikot, który przebywał z prywatną wizytą w Kijowie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sprawdzamy Ukrainę przed Euro 2012

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2012 09:00
Jak z przygotowaniami do mistrzostw Europy w piłce nożnej radzą sobie nasi sąsiedzi? Dziś w radiowej Jedynce raport w Ukrainy.
rozwiń zwiń