X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Siwiec: stanąłem w miejscu, partia nie rusza się do przodu

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2012 22:11
- Dramaturgia tej decyzji polega na tym, że jestem w SLD od 23 lat - powiedział w radiowej Jedynce o swoim odejściu z Sojuszu eurodeputowany Marek Siwiec.
Audio
Marek Siwiec
Marek SiwiecFoto: PR/W. Kusiński

Siwiec podkreśla, że decyzja o rozstaniu z SLD nie przyszła mu łatwo. Musiał ją jednak podjąć, bo jak powiedział, członkostwo nie służy ani partii ani jemu. - To było uczciwe co zrobiłem - powiedział Siwiec.

Przypomniał, że SLD jest już w opozycji od 9 lat. - To w polskich warunkach, jak 18 w Wielkiej Brytanii. To bardzo długo, jedna generacja polityków - powiedział Siwiec.

Uważa, że partii potrzebne jest wyjście z opozycji. - To kwestia higieny i niepsucia charakterów - zauważył. A jedynym sposobem na to jest zbudowanie sojuszu z tymi, którzy chcą rozmawiać ( z Ruchem Palikota). - Takiej rozmowy tak naprawdę nigdy nie było - podkreślił.

Siwiec zapewnił, że ma szacunek do szefa SLD Leszka Millera za to co zrobił dla partii. Podkreślił jednak, że działa on w realiach gdzie pewne poglądy i pomysły są nierealizowalne. - Przyjął do wiadomości moją decyzję. Nie widziałem euforii w jego oczach. Rozstaliśmy się jak ludzie, którzy znają życie. Nie zamykają drzwi za sobą - powiedział Siwiec.

Rozmawiała Kamila Terpiał-Szubartowicz

tj

>>>Zapis całej rozmowy do przeczytania

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Eurodeputowany Marek Siwiec odszedł z SLD

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2012 14:19
Powodem decyzji jest brak współpracy Sojuszu z Ruchem Palikota oraz nieumiejętne wykorzystywanie doświadczenia byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego.
rozwiń zwiń