Serafin odpiera zarzuty: prawda sama się obroni

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2013 16:22
- To jest element zorganizowanej kampanii wokół mojej osoby - tak o zarzutach Krajowej Rady Izb Rolniczych mówił w Jedynce Władysław Serafin.
Audio
  • Władysław Serafin o zarzutach Krajowej Rady Izb Rolniczych (Popołudnie z Jedynką)
Władysław Serafin
Władysław SerafinFoto: W. Kusiński/Polskie Radio

Prezes Krajowej Rady Izb Rolniczych złożył wniosek do prokuratury w sprawie działań finansowych Władysława Serafina. Chodzi o nieprawidłowości w wykorzystaniu dotacji przez Kółka Rolnicze. 3 miliony złotych miało przejść przez konto ich prezesa Władysława Serafina. Prezes Krajowej Rady Izb Rolniczych Wiktor Szmulewicz powiedział, że wniosek do prokuratury złożył, ponieważ kontrola wykryła nieprawidłowości, a ministerstwo rolnictwa nie reaguje.

Władysław Serafin, który był gościem "Popołudnia z Jedynką" odpiera zarzuty Krajowej Rady Izb Rolniczych. Prezes Kółek Rolniczych zapewnia, że nie doszło do żadnych nieprawidłowości. - To jest element zorganizowanej kampanii wokół mojej osoby. Prawda sama się obroni. Uważam to za kolejny kocioł wewnętrzny w Polskim Stronnictwie Ludowym, w którym chcą mnie ugotować, ale uważam, że nie uda im się wciągnąć mnie w kolejną intrygę - zaznaczył gość Jedynki.

Rozmawiała Zuzanna Dąbrowska.

>>>Tekst całej rozmowy

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Pieniądze dla kółek rolniczych trafiały na konto Serafina?

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2013 10:00
Członkowie zarządu Krajowego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych podejrzewają, że 3 mln zł dotacji dla tej organizacji szły przez konto prezesa Władysława Serafina - informuje "Rzeczpospolita".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Będzie wniosek do prokuratury w sprawie Serafina

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2013 10:57
Chodzi o nieprawidłowości w wykorzystaniu dotacji przez kółka rolnicze. 3 miliony złotych miało przejść przez konto prezesa Władysława Serafina.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Serafin o wniosku od prokuratury: to prowokacja polityczna

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2013 11:31
Chodzi o nieprawidłowości w wykorzystaniu dotacji przez Kółka Rolnicze. 3 miliony złotych miało przejść przez konto prezesa Władysława Serafina.
rozwiń zwiń