X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Polaczek: w policji obserwujemy stan narastającej dezorganizacji

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2013 16:11
Policyjni związkowcy alarmują, że seria afer, które wstrząsnęły szczytami policji, nadweręża prestiż formacji i podważa jej wiarygodność.
Audio
  • Jerzy Polaczek z PiS o liście policyjnych związkowców (Popołudnie z Jedynką)
Jerzy Polaczek w studiu radiowej Jedynki
Jerzy Polaczek w studiu radiowej JedynkiFoto: Wojciech Kusiński/PR

Członkowie siedmiu największych zarządów wojewódzkich NSZZ Policjantów napisali list, w którym wystąpili do szefa zarządu głównego związku o wspólne krytyczne stanowisko dotyczące sytuacji w policji "po ujawnieniu szeregu przestępstw, nieprawidłowości i nadużyć".
Zdaniem gościa audycji "Popołudnie z Jedynką", polityka PiS Jerzego Polaczka z sejmowej komisji spraw wewnętrznych, w policji można zaobserwować "stan narastającej dezorganizacji", a model zarządzania, jaki realizuje komendant główny Marek Działoszyński się nie sprawdza.
Polaczek zwraca uwagę, że obserwujemy "potężny spadek zaufania do policji". Gość Jedynki zauważa, że obecnie obywatele mają "takie zaufanie do policji jak w latach 90." Jego zdaniem na tak marny wynik ma wpływ fakt, iż "setki posterunków są likwidowane", a "program modernizacji policji się załamał".

>>>Tekst całej rozmowy
Polityk PiS podkreśla, że skandale wybuchają również dlatego, że komendanci źle dobierają sobie współpracowników. - Przykładem jest afera w Opolu - zaznacza. Komendant wojewódzki Leszek Marzec został odwołany ze stanowiska po tym, jak ujawniono kompromitujące nagranie z jego gabinetu. W trakcie rozmowy z kochanką - również policjantką - policjant mówił o kulisach pracy na komendzie i o sprawach intymnych.
Wysłuchaj całej audycji!
Rozmawiał Przemysław Szubartowicz.

Zobacz więcej na temat: jerzy polaczek policja
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Opole: afera w policji. Komendant w slipkach

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2013 19:20
Na rogu ulic Dubois i 1 maja pojawił się billboard z hasłem "Marzec na emeryturze", na którym policjant ubrany jedynie w slipki popija drinka na plaży.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szef policji chce zdymisjonować pracownika, ale nie może go znaleźć

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2013 07:23
Szef policyjnego Centrum Usług Logistycznych został zwolniony, ale wciąż formalnie kieruje placówką - informuje" Puls Biznesu".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Związkowcy wzburzeni aferami w policji

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2013 08:17
Członkowie policyjnych związków zawodowych wstydzą się za afery i nadużycia na w Komendzie Głównej - pisze "Rzeczpospolita".
rozwiń zwiń