Jurek Owsiak: rusza Bank Zespołów WOŚP

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2013 21:38
- Może zgłosić się każdy, kto chce zagrać i zaoferować swoją muzykę w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomowcy - powiedział w radiowej Jedynce jej dyrygent Jurek Owsiak.
Audio
  • Jurek Owsiak m.in. o Banku Zespołów WOŚP (Jedynka/Popołudnie z Jedynką)
Jerzy Owsiak w studiu radiowej Jedynki
Jerzy Owsiak w studiu radiowej JedynkiFoto: Wojciech Kusiński/PR

Bank Zespołów WOŚP to efekt współpracy Fabryki Zespołów i Fundacji WOŚP. Setki sztabów w Polsce i za granicą co roku poszukują zespołów, które chciałyby zagrać podczas jednego z najważniejszych wydarzeń w Polsce - Finału WOŚP. Celem Banku Zespołów WOŚP jest nie tylko łączenie zespołów ze sztabami, ale też koordynowanie koncertów w Polsce i za granicą.

- Warunek jest jeden. Gramy bez honorariów, tylko za zwrot kosztów podróży. Początek zapisów od 4 listopada - wyjaśnił Jurek Owsiak.

22. Finał WOŚP już 12 stycznia 2014 roku. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy będzie zbierać pieniądze na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki dla seniorów.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy z Jurkiem Owsiakiem.

tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Sharon Stone na Przystanku Woodstock? Zaprosił ją Jurek Owsiak

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2013 17:34
Uczestników zakończonego w Warszawie XIII Szczytu Noblistów, w tym amerykańską aktorkę Sharon Stone, zaprosił na Przystanek Woodstock dyrygent Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurek Owsiak.
rozwiń zwiń