X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Polska i Świat 13.07.2019

Polska i Świat 13.07.2019
O Audycji
Tytuł Polska i świat 2019/07/13 22:00
Prowadzący Chyra Ewa
Opis

Jarosław Kaczyński przedstawi 41 jedynek list zjednoczonej prawicy/ A. Jasik 519 310 625 lub 883 720 820 Forum Programowe Koalicji Obywatelskiej w Warszawie, co dalej z koalicją z PSL?/ M. Naukowicz 508 011 339 Członkowie ekipy ratunkowej z Nanga Parbat: Adam Bielecki, Denis Urubko, Piotr Tomala i Jarosław Botor - zostaną odznaczeni Legią Honorową, najwyższym francuskim odznaczeniem państwowym. Uroczystość odbędzie się w Rezydencji Ambasady Francji w Warszawie, a na-stępnie zaplanowane jest tradycyjne przyjęcie w ogrodach ambasady. Rangę wydarzenia podkreśla fakt, że przypadnie ono tuż przed obchodzonym 14 lipca francuskim świętem na-rodowym K. Prostak W niedzielę Dzień Bastylii - święto narodowe obchodzone w Republice Francuskiej w roczni-cę szturmu na Bastylię w roku 1789, rozpoczynającego Wielką Rewolucję Francuską - dzisiej-sze odniesienia i konflikty we Francji - gość Łukasz Polinceusz, Fundacja im Kazimierza Pułaskiego/M. Brzeziński Huragan w USA/J. Pachlowski Próg Centrum Nauki Kopernik przekroczył dziewięciomilionowy gość/K. Ingram Od środy do niedzieli trwa 41. Starosądecki Festiwal Muzyki Dawnej, jeden z najstarszych tego rodzaju festiwali w Polsce. Będzie w całości poświęcony muzyce klasztornej /M. Chrobak XXI Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu w Jantarze/P. Michalski.

Goście Dorota Czerwińska, Jarosław Kaczyński, Radosław Fogiel, Grzegorz Schetyna , Robert Firmhofer, Janusz Majer, Pierre Levy, Piotr Tomala, Jarosław Kalinowski, Władysław Kosiniak-Kamysz
Playlista
Tagi
Playlista
  • Alvaro Soler, Monika Lewczuk, - Libre