X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kolejne porwania uczennic w Nigerii

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2014 18:48
Kim są terroryści z Boko Haram i dlaczego władze nie umieją wygrać z nimi wojny, w audycji "Więcej świata" mówił dr Błażej Popławski - afrykanista.
Audio
  • Kolejne porwania uczennic w Nigerii (Więcej świata/Jedynka)
Demonstracja po porwaniu nigeryjskich uczennic przez organizację Boko Haram
Demonstracja po porwaniu nigeryjskich uczennic przez organizację Boko HaramFoto: PAP/EPA/DEJI YAKE

W audycji mówiliśmy też też o zagrożeniu wirusem polio. WHO ostrzega, że tegoroczne transgraniczne rozszerzenie szczepu wirusa choroby Heinego-Medina jest "zjawiskiem nadzwyczajnym", potrzebna jest więc międzynarodowa akcja zapobiegająca rozprzestrzenieniu się tej choroby. Bez tego działania konsekwencje mogą być bardzo szkodliwe. Więcej w relacji Rafała Motriuka.
Z dr. Przemysławem Biskupem z Grupy Brytyjskich Studiów Społeczno-Politycznych Britannia na UW porozmawiamy o szansach wygrania przez Nigela Farage'a wyborów do Parlamentu Europejskiego w Wielkiej Brytanii. Brytyjska Partia Niepodległości wysunęła się na prowadzenie w sondażach przed eurowyborami. Jeszcze niedawno Nigel Farage został umieszczony na liście "10 najgroźniejszych dla UE polityków" tygodnika "Der Spiegel". To polityk, który mówił: "dlaczego Wielka Brytania miałaby dawać cokolwiek Polsce? Unia szkodzi Wielkiej Brytanii i tak samo szkodzi każdemu państwu członkowskiemu"... 
Audycję "Więcej świata" prowadził Dariusz Rosiak.

''

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Szef NATO wzywa Europę do większych zbrojeń

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2014 12:58
Wydarzenia na Ukrainie muszą być sygnałem alarmowym dla Europy - mówił w wywiadzie dla niedzielnego wydania gazety "Frankfurter Allgemeine Zeitung” Anders Fogh Rasmussen.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rasmussen: Rosji chodzi nie tylko o Ukrainę, ale o strefę wpływów

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2014 21:29
Sekretarz generalny NATO Anders Fogh Rasmussen ostrzegł w wywiadzie dla niedzielnego wydania "FAZ", że Rosja nie ogranicza swoich roszczeń tylko do Krymu i Ukrainy, lecz dąży do odbudowy strefy wpływów. Zaapelował o zwiększenie wydatków na obronę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dowódca sił NATO: rosyjskie wojska nie wejdą na wschód Ukrainy

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2014 07:06
Regularne rosyjskie wojska nie wejdą na wschód Ukrainy, gdyż Moskwa jest w stanie osiągnąć swoje cele w inny sposób - ocenił w poniedziałek dowódca połączonych sił NATO w Europie generał Philip Breedlove.
rozwiń zwiń